Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon nem a segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon nem a segítség kérés és tanácsadás a lényeg?

Figyelt kérdés
nem értem miért kell a helyesírást cikizni....kezd idegesítő lenni hogy már az lesz a fontosabb...de lehet hogy csak nekem....nem tudom mások hogy vannak vele...
2010. jún. 30. 18:59
 1/5 nielindi ***** válasza:
100%
van akinek nem árt, ha tanácsolják, hogy inkább nyelvtant tanuljon és helyesírást. 15 évesen nem tudja leírni normálisan, hogy vajon terhes-e?! az elég gáz.
2010. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a lényeg igen az lenne hogy segítséget és tanácsokat kapjanak az emberek...akiknek más véleménye kell ...esetleg jobban tudják...

na de mikor valaki már a kérdést se tudja leírni rendesen na az már gáz és idegesítő:S

2010. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert tahók nem kellenek senkinek, és ha tahó vagy akkor a választ sem fogod felfogni.
2010. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, szerintem zavaró a szerződésszegés. A GYK szabályzatát aláírjuk, amikor válaszolunk. A Kérdező szerintem ebben az értelemben sérthetetlen, mert ő osztja meg a bizalmát velünk. Én sokszor még szeretem is, ha valaki nem ír direkt külön gondoságággal, mert így az írásmódjából is lehet néha érezni, hogy szorong, siet vagy kapkod, és akkor könnyebb látni a helyzetét, könnyebb válaszolni is. Szóval így picit könnyebb elkapni a valódi világát.
2010. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerződésszegésen azt értem, hogy elvileg nem moralizálhatunk a Kérdezővel szemben (ez a segítő szakmákban szerintem egyébként sem ajánlott, gondolom azért nem, mert rontja a munka hatékonyságát)
2010. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!