Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérte el a számom így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérte el a számom így?

Figyelt kérdés

Én egy 24 éves lány vagyok és nemrég átköltöztem egy másik városba közös albiba a család egy közeli ismerőséhez akivel jó barátok vagyunk. Külföldi férje aki kint is dolgozik és van egy fia 32 éves és néha átjön hétvégente segíteni a lakás dolgai körül az ismerősömnek.

Sokat nem beszéltünk meg kicsit mintha olyan feszültség lenne köztünk, de olyan értelemben hogy érezhetően ott a vonzalom csak valamiért nem tudunk egy hangot megütni soha. Lényeg ,hogy ettől függetlenül rendesek vagyunk egymással csak néha nekem az a benyomásom, hogy idegesítem őt, mert nem ismer és “beskatulyázott” valamilyennek, és engem is idegesít néha hogy ezt látom rajta.

Pont ezért nem gondoltam volna, de tegnap mikor itt volt egyszer csak a semmiből mikor elmentem a szoba mellett ahol épp volt kijött és a kezembe adta a telefonját, hogy adjam meg a számom, mert holnap reggel utazik haza. Ezt nem tudtam mire vélni, mi értelme hogy csak az én számomat kéri el és nem adja meg az övét holott nyilván én kérhetnék tőle segítséget ha bármi van mivel minden hétvégén pont ezért jön el hozzánk…

Szerintetek csak túlbonyolítom? Azóta nem keresett még.



2019. febr. 3. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy mondta hogy 2-3 hét múlva jön haza.
2019. febr. 3. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valami gond van az anyjával akkor fel tudd hivni. ( 24 évesen nem a mesékröl kellene ábrándoznod!)
2019. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Neked pedig nem ártana értelmezned amit olvasol :) Ez a lényeg! Hogy ő kérte el a számom és nem ő adta meg nekem az övét hogy tudjam hívni!
2019. febr. 3. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég jó a szövegértésem, de ezt nem értem.

Az egész első rész érthetetlen számomra, hogy ki kinek a kije és miért.

2019. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!