Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartsak szerintetek szeretőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsak szerintetek szeretőt?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt, ő volt az egyetlen félfi az életemben, viszont igazából sosem élveztem a szexet. Felizgulni se nagyon tudok, és régebben sokat fájt is a közösülés. Egyébként minden tök jó ettől eltekintve, mert aranyos, szeretjük is egymást meg minden, de elgondolkodtam, hogy lehet, hogy jó lenne kipróbálni, hogy velem van a gond és csak nem tudom élvezni az intim együttlétet, vagy nem tudom.


Ti közös megegyezéssel tartanátok szeretőt?


2019. febr. 6. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem.Gerinctelen embereknek tartom az ilyen embereket torz lelkivilággal.
2019. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

(Most olyan irigy vagyok mindenkire, akiről olvasom, hogy milyen jó együtt lenni a párjával :/, meg nem is lehet igazán megbeszélni ezt senkivel sem, mert senkinek sincs ilyen gondja az ismertségi körömben.

Meg férfiak valamiért mind barátként bánnak velem, meg jó nagy tisztelettel is vannak a férjem és irányomba valamilyen okból kifolyólag, és még flörtölni se lehet.)

2019. febr. 6. 15:40
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Mármint kivel közös a megegyezés? A férjeddel? Persze, próbáld meg, hátha kirak, mint a macskát... Bár ez még mindig jobb, mintha a háta mögött csinálnád.
2019. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ismered a saját tested? Felfedezted az erogén zónáid, a fantáziáid? Maszturbálással, segédeszközökkel sikerül elmenned? Pszichológusnál jártál már, hogy kiderítsd, esetleg nem áll-e valami elfojtott trauma amögött, hogy gondot okoz az intim együttlét? Amíg ezeket nem pipáltad ki addig el se gondolkoznék a helyedben azon, hogy a férjem elé álljak egy olyan kéréssel, hogy hadd próbáljam ki mással.
2019. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Olyan kis aranyos.Uh,mint valami kiskutya.Te b*aszarintottad el.Megérdemled.Tönkre vágtad ezzel a férjed életét is,és most még azzal aláznád tovább,hogy egy szeretőt is beújítanál.Válni kéne,és utána ábrándozhatsz egy veled is kedves,együtt boldogok vagyunk férfiról.

Szerintem csak kìváncsi vagy veled van a baj,hogy nem élvezed a szexet vagy nem.Mert sejted hogy Te is benne vagy ebbe a nem jó a szex dologba.

2019. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miket próbáltál, próbáltatok eddig, hogy felizgulj és élvezd?
2019. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
De ha te Ennyire flörtölni szeretnél másokkal meg szexelni is mással szeretnél akkor miért nem szakítasz a pároddal nem érdemel meg annyit hogy őszinte legyél vele?Vagy jobb a háta mögött elárulni és megalázni?
2019. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Szeretem szembesitsd a férjed evvel a ténnyel, már rég tudnia kéne róla (Ha még nem tudja...hs meg tudja és nem érdekli, akkor meg meg us érdemli! Bár en inkább ott hagynám.)

Am ha vele egyeztél meg erről, hogy probald ki mással, akkor próbáld meg.

N27

2019. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Sok nőnek mondtam már hogy természetesen tartson. Amit irtál, te inkább ne tartsál szeretőt.
2019. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha nem volt jó vele a szex, akkor miért mentél hozzá? Nem beszéltetek erről? Most így belegondolva...házasság előtt lefeküdtetek egyáltalán?


Szeretőt én nem tartanék, és nem is egyezném bele, hogy a párom tartson. Ettől függetlenül ti megbeszélhetitek, hogy nyitott házasságban éltek tovább és lehet kalandozni, de ehhez azért nem 6 év házasság, hanem egy stabil érzelmi kapcsolat kell. Ha ez nincs, akkor jó eséllyel szét fog benneteket választani, akkor meg már jobb most elválni és mindenki szabadon élheti az életét.

2019. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!