Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van párkapcsolata. Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van párkapcsolata. Te 100%ig meg tudsz bízni a párodban? Biztos vagy benne hogy nem csal meg?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%

Igen biztos. Megmondtam neki,h szetverem a no fejet,ha vkit osszeszed. Udvarias modszerrel meg igyekezettel meg egyeb intelligens megoldassal nem volt hatekony a dolog. ( 10 eve verekszem kulonbozo egyesuletekben . Nemcsak jartatom a szam ezzel a kijelentessel.)

N

2019. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%

Nem.


De amíg hozzám jön haza, elviseli a baromságaimat, nem hoz haza betegséget és/vagy puját, és nem kapom rajta, na addig nem érdekel!

2019. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Nem tudom leírni miért meg hogy, ezt az ember érzi és jobb, mint a szerelem. Soha másnál nem éreztem ilyet, csak a férjem mellett.
2019. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: mindent meg tudunk és meg is beszélünk, mindenben támogatjuk egymást, nincs egymás előtt olyan, hogy “ciki” vagy nem merem, ez a szexuális életünkben is kimondottan igaz, nyugodtan wc-zünk egymás előtt 😅😂, látott szülés közben, terhesen és szülés után slamposan is elmondta mennyire szexinek talál... egyszerűen nem tudok mondani semmit, amivel kapcsolatban ne bíznék meg benne.
2019. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ha nem is 100%-ig(mert anyámon kívül 100%-ig nem tudok megbízni más emberben) de 99,99%-ig igen,pedig előtte betegesen féltékeny volta mindig is.

Nem tudom megmondani,hogy miért,talán mert ő az egyik legjobb ember,akit ismerek,vagy mert nem csak mondja,de érzem is,hogy valamiért nagyon szeret, de lehet, hogy azért,mert ha neadj isten mégis megcsalna,akkor tudom, hogy elmondaná. Így sosem félek,hogy bármikor is becsap.

2019. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó kapcsolatomban tanultam meg,hogy nincs olyan hogy 100%.Le is döbbentem,hiszen előtte tudtommal nem csaltak meg,ez is csak azért derült ki,mert a nő kitálalt.És egy pillanatig se hittem azt hogy velem valaki megcsinálja,erre utaló dolgok se voltak.Ott összedőlt minden.Már nem bízok meg senkiben sem.
2019. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Az elején nagyon bíztam benne. Aztán voltak dolgok, amik miatt meginogtam, azóta pedig úgy vagyok vele, hogy úgyis megtudom, ha van valami, de nem görcsölök rajta, mert kicsit úgy érzem, hogy én komplikálom túl ezt az egészet. Igen, homokba dugom a fejem néha, de figyelek is a részletekre. Viszont nincs bizonyítékom, megkattanni nem akarok, így próbálom elengedni a dolgot és a sorsra bízni az egészet. Ha van valami, az úgyis ki fog derülni. Az igazság mindig kiderül.
2019. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Olyan, hogy 100%, NINCS.
2019. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Nincs párkapcsolatom jelenleg, de például exemnél sem gondoltam hogy egy kétgyermekes anya olyan hülye legyen hogy kockára teszi a házasságát és valamilyen szinten a gyerekek jövőjét azzal hogy félrelép. Hát megtette. De egyébként is úgy gondolom mindig hozhat olyat az élet mikor az aki egyébként soha, az ott abban a helyzetben megfogja tenni... Kivétel én, mert én magamról tudom hogy sosem tenném :)
2019. febr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

Minden nő azt hiszi, hogy az ő párja képtelen lenne rá, mert az ő kapcsolatuk annál sokkal mélyebb, blablabla... Aztán rájönnek, hogy mennyire naív libák voltak.

Mindenkit megcsalnak, csak van aki még nem jött rá.


Egyszerűen csak kérdezd meg a párod, hogy ha egy férfit pl akarata ellenére lekötöznek egy ágyhoz, és 2 szép nő elkezd neki meztelenül vonaglani, meg szexiskedni, feláll-e a pasinak erre a farka, vagy nem?

Elárulom: fel fog állni neki, mert pasi. És nem fogja elhajtani sem őket utána, mert pasi, és mindennek ellen tud állni, kivéve a kisértést.. Inkább csak bízik benne, hogy nem derül ki. A lelki kötelék maszlag meg a nőknek fontos csak, egy pasinak nem.

2019. febr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!