Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lánnyal összejönnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lánnyal összejönnétek?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves, okos, értelmes, jószívű. Hosszú barna hajú, barna szemű, vékony, pont jó alakja van. Azonban nagyon kicsi melle van és ez miatt egy kicsit önbizalomhiányos.
2019. febr. 7. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Ha belsőleg passzolunk. Én ugyanis azt nézem, nem a mellméretet...
2019. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Engem is beleértve, nagyon sok fiú és férfi van, akik számára a testi és leki összeillésen felül, a kis mell kifejezetten szexi és vágykeltő :)))
2019. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Simán.
2019. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nagyjából ez a zsánerem, a vékony, kis mellű lányok a kedvenceim. Emiatt ne legyen önbizalomhiányos.
2019. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem jönnék vele össze, mert a gyakorikerdesek.hu-ra jár egoboost-olni meg hülye kérdéseket kiírogatni.


23/F

2019. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rajongok a kis mellű lányokért! Vagyis: simán összejönnék...
2019. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ebből a kérdésből akarsz önbizalmat meríteni, de az ilyesfajta önbizalom, amit mások véleményből származtatsz, sosem tartós.

Tanuld meg, hogy nincs szükséged mások elismerésére, szép szavaira ahhoz, hogy önbizalmad legyen. A valódi önbizalom belülről fakad, és a te döntésed. Ha hozzá akarsz férni a valódi önbizalomhoz, akkor kezdetben tudatosan hagyj fel a megfelelési kényszerrel. Figyeld meg magadban ezt az érzést, és tudd, hogy nincs szükséged rá. Így rá fogsz jönni, hogy haszontalan az életed szempontjából, és többé nem fogod táplálni.

2019. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A férfiak 98%-ának a vékony, kismellű, hosszú hajú csajok jönnek be. Hidd el, innentől őket aztán baromira nem érdekli, milyen a belsőd. Tapasztalat.
2019. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze! A vékony kismellűnél csak a vékony nagymellű jobb. 😅
2019. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha minden más rendben van, természetesen. Engem egyáltalán nem zavarna a kis mell.


Amúgy a kis mellnek is vannak előnyei, ha hiszitek, ha nem. Az én ismeretségi körömben általában a kis mellű anyukáknak szokott rengeteg anyatejük lenni, a nagy mellűeknek meg alig-alig. Nem tudom mi ennek a magyarázata, de attól még így van.

2019. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!