Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? (Rövid kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (Rövid kérdés, hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

Volt egy nagy szerelmem. Tényleg olyan, mint amikről a romantikus filmek és regények szólnak. A mindent elsöprő érzés, amiért bármit feláldoznál, az az ember, akin megtapasztalod, hogy milyen őszintén, mélyen, ugyanakkor elvakultan és önpusztítóan szeretni. Mint a legtöbb ilyen, ez sem ért szép véget. Nem váltunk el rosszul, de rettentő fájdalmas volt, 1,5 évbe telt kikecmeregni belőle. Utána sem gondoltam, hogy lesz még valaki, aki felkeltené az érdeklődésem. Lett. Nagyon szeretem, imádom, igazi felnőtt, érett szerelem, teljesen más a kapcsolat is. Végre értékelve vagyok, minden nap újra és újra meghódítanak, nem csak adok, hanem rengeteget kapok is, soha nem éreztem még ennyire teljesnek, magabiztosnak és nőnek magam. Rengetegszer elképzeltem azt, hogy mi lenne, ha most betoppanna a nagy szerelmem, térden álva esdekelne, hogy menjek visssza hozzá, mert hülye volt, és szeret... mindig arra jutok, hogy a jelenlegi párommal maradnék, mert imádom. Azt gondolom, ez egy nagyon jó irány. Ugyanakkor bármikor elolvasok valami szomorú szerelmes idézetet, cikket (bevallom őszintén, sokszor én magam keresem direkt az ilyesmit), mindig az előzőre gondolok, nosztalgiázom. Legbelül azt érzem, hogy valahol mindig fogom őt szeretni. Tudom, klisés, de egyáltalán nem neheztelek rá... a hosszú szenvedést mondjuk tudtam volna mellőzni, de nagyon sokat tanultam általa magamról, arról, hogy mit akarok és mire van szükségem, azt, hogy én mit tudok adni, és hogyan kell léteznem egy kapcsolatban. Szóval, tényleg azt érzem, ellentétben a többi exemmel, hogy neki valóban életem végéig lesz egy különleges helye a szívemben... kellemes rá gondolni, a mai napig erősen él bennem, hogy milyen érzés volt őt annyira de annyira szeretni, és néha hiányzik az a fajta eszetlen szerelem, amit irányába tudtam érezni, hiába is volt egészségtelen... Ez normális? Nem gondolnám, hogy gyorsan akartam a helyébe mást, sőt, mint írtam, 1,5 évig sírtam utána, utána egy kb fél évig magamon dolgozgattam, közben teljesen feleslegesen ostromoltak, nem tudtam senkire férfiként tekinteni. A jelenlegi párom volt az első férfi, aki megfogott annyira, hogy elmenjek vele randozni, mióta szétmentünk. Köszönöm!


24N


2019. febr. 7. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
segítség
2019. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rockarc ***** válasza:
7%

Nem gond, a szerelmek egy eletre szolnak, nem lehet kigyogyulni belole. Az ido pedig olyan, ami szepen kitorli a kellemetlen dolgokat az agyadbol, csak a szep marad meg. Tudatosnak kell maradnod, koncentralj a mostani boldogsagodra, hasznald az referencianak, gyujtsetek a kozos elmenyeket.


42F

2019. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

"felnőtt, érett szerelem"

Az... Szegény párod.

2019. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A romantikus filmekben,és regényekben nem olyan a nagy szerelem,mint amiről először írtál.Csak ùgy,nem mellékesen,hogy tudjál róla.

Amúgy simán találkoznâl vele,és nem vagyok róla meggyőződve,hogy nemet tudnál mondani.Azzal magadat áltatod,hogy de.Szeretsz szenvedni.Pont amiatt,mert az volt az első kapcsolatod,ahol imádtál valakit,így az a téves kép él a fejedben,hogy a szerelmnek olyannek kell lenni.Pedig ez nem így van!Nagyon nem.

2019. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

En meg pont azon agyaltam nemrég hogy én nemcsak az elsőt, de mindegyik exem is szeretem, mindegyiknek van helye a szivemben, kivéve egyet, aki lelki bántalmazo volt


Neha arrol fantáziálok ha össze lennék zárva az exeimmel pl big broder stb, es beszélgetnénk rengeteget, milyen érdekes lenne, mintha minden kapcsolatom egy idopontu parhuzamos világban lenne. Mindegyik tudott jol szeretni, sok szépet kaptam tőlük az életben.

Szivesen elnézegetném, ahogy összebandáznak is, mindegyik jofej, rafkos, alfahim tipus, benne vannak minden kalamajkában, nem lehet veluk unatkozni, dumásak, eszesek, viccesek, van egyéniségük, motiválok, erős jellemek is, es ha kell, komolyan harcolnak is. kicsi hősök :)

2019. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
*brothers
2019. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy buliban találkoztam most Szilveszterkor az első szerelmemmel, akiért én is úgy oda voltam régen, mint te. 13 éve nem láttam. Magam is meglepődtem magamon, mert meg sem ismertem először, és semmi olyat nem váltott ki belőlem, amitől tartottam. Ő már rég nem az az ember, akit szerettem, és én sem vagyok az. Még mindig jóképű, de valami megváltozott benne. Nem tudott újra megfogni. Szerintem, ők igazán nem nagy szerelmek, csak a normális lezárás nélküli szakítás miatt maradnak meg a fejünkben.
2019. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Valentin napon összefutottunk :D Előtte utoljára a jelenlegi párommal való első randin, szóval mindig remek az alkalom. Egy minimális idegesség rám jött, 2-3 percig tartott, de nem merült fel bennem semmi olyasmi, hogy de jó lenne vele, vagy hiányzik... Az emlékek eszembe jutottak, hogy úristen, mennyire szerettem és úristen, hogy tud egy ember ennyi fájdalmat okozni, de szerencsére ennyi.


Egyébként nyáron sokszor össze szoktunk futni sütögetéseken, ilyesmiken, nagyjából egy a baráti társaságunk, és már tavaly nyáron sem estem vissza úgymond, ettől nem tartok.

2019. febr. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!