Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szulinapom lesz?

Figyelt kérdés

A szulinapom arra a napra esik, mint a parom jo baratjanak a bulija. Jelzem, a barat szulinapja nem az enyem napjan lesz, hanem kesobb, csak a buli esik egybe az en szulinapommal. A parom mindkettot meg akarja unnepelni, ezt elore mondta is es kerte h az enyemet ugy unnepeljuk h neki is jo legyen mert a bulira mindenkepp el akar menni es el is fog. Ezert abba maradtunkbh elozo este elvisz vacsorazni es masnap, a tenyleges szulinapomon pedig valaki mas szulinapjat fogja unmepelni, ami megcsak nem is a tenyleges szulinapja.


Leszogeznem, en belul melyen azt erzem h ezen nem kellene kiakadnom, mert nem. Arrol van szo h a paromat nem erdeklem, kulon kerte h szervezzuk ugy a dolgokat h mindenkinek jo legyen. Tudom, itt majd engem mindenki hisztis libanak fog titulalni, de szerintem eppen ezert nem vagyok az, mert rajottem h ez tok normalis h ott akar lenni a baratja bulijan is, mondta h menjek en is de en nem akarom a sajatom helyett mas szulinapjat unnepelgetni. Raadasul most leszek 20 eves, ez egy kerek szam es a parommal most unnepelnenk eloszor ezt egyutt es remeltem h ez a nap ugymond csak rolam fog szolni, nem egy baratjarol.


Szoval tudom h helytelen kiakadni, de ma lenne az a bizonyos vacsi, es egyszeruen azt erzem h keptelen leszek jokedvuen unnepelni ugy, h azt kepzelem be hogy az lenne a normalis ha nem menne a bulira es velem toltené a holnapi napot. Ugyanis a buli nelkul nem is ma hanem holnap vacsiznank, de persze at kellett tenni..


Tehat nagyon orulnek ha masok megnyugtatnanak h en fujom fel, es indokolnák is ezt, persze mas velemenyt is le lehet irni, barmit amit gondoltok errol. De az olyanokat amikben engem szapultok, legyszi ne... Mondtam h valamilyen szinten tudom h felfujom de nem akarom lefujni a mai napot mert ugy eleg pocsek lenne a szulinap, csak hat belegondoltam h ezentul minden evben ez lesz a haverja bulija fontosabb? En ugyanis ezt erzem megis, h mindig minden fontosabb nalam, különösen ez a legjobb baratja..



2019. febr. 8. 08:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

Nekem k. rva rosszul esne, ha a barátom egy barátja szülinapját ünnepelné, az én 20.om helyett..Tehát nem én lennék a legfontosabb :( Te egész jól viseled, szóval egyáltalán nem vagy hisztis liba.

Menjetek a szülinapodon vacsizni és onnan a buliba:)

2019. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A masik bibi az az, hogy a csaladommal en vasarnap unneplem, tehat nem volna jo ha vasarnap esnek haza valamikor delben :S ezert tunt jo idopontnak a pentek, viszont ez nem tul jo jel ha te is kiakadnal ezen es a vegen kiderul h nekem adnak igazat az emberek.. Koszi :))
2019. febr. 8. 08:10
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom a buli este lesz. Miért nem előtte kajáltok?


Btw én nem tudom átérezni a dolgot. A születésnap egy sima nap, semmi extra.

2019. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

A buli fontosabb,ezért próbálta úgy intézni,hogy neked is jô legyen.De ez egy buta megoldás,mert tényleg az jön le belőle,hogy megoldott mindent,és így ott lehet a bulin szerinte lelkiismeretfurdalás nélkül.Persze az ember nem tud mindenkinek megfelelni,de próbálkozik.Mondjuk azt,hogy nem vagy neki fontos azt azért nem merném kijelenteni.


A másik része,hogy a buli este lesz,nemde?Szóval itt az egész nap,hogy együtt legyetek.Egy ebéd valahol,és még mellette bármilyen más program is belefért volna.Csak ùgy kellett volna már szervezni,hogy esetleg munka vagy suli mellett is megoldható legyen.Ötletelhettêl volna Te is,ha elmondod neki,hogy ez rosszul êrint.

2019. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hat a szombat delelott nekem nem jo, mivel a batyam tavol el es ritkan jon haza, szombaton jon haza es csakis a szulinapom miatt, aminek en nagyon orulok es hat hulyen jonne ki ha en meg ekozben mashol lennek, ertitek :) amugy a parom es en is ket kulon telepulesen lakunk, tehat az utazassal is szamolni kell, ezert nem tehetjuk meg azt h pl tolem hozza ingazunk.
2019. febr. 8. 08:18
 6/22 A kérdező kommentje:
A parom tudja h rosszul erint, azt is mondta h ugy is lehetne, hogy szombaton leszunk egyutt es a bulira meg elugrunk egy picit aztan eljonnenk es tovabbra is velem lenne. De mint mondtam, nekem ez az opcio most kilove egyeb szulinapi programok miatt a csaladdal, stb. Ezert tettuk pentek estere, mert hacsak nem akarom jovohetig huzni az unneplest, ez a legjobb idopont.
2019. febr. 8. 08:21
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggódj, jövőre nem lesz ilyen gondod.
2019. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha így áll a dolog,akkor szerintem mindenki megtette a tőle telhetőt.Neked nem jó szombat, a testvéred fontosabb.Neki nem jó,mert buli van.De elvisz vacsizni.Szóval békélj meg.Kerestétek a megoldást és ez van.
2019. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem hinnem h en hibas lennek azert, mert a testverem hazajon csak miattam, es igy is ritkan latom
2019. febr. 8. 08:32
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a barátod sem hibás,mert a haverja bulija fontos neki.Nem is kéne feltétlen hibáztatni,meg a felelőst keresni.Kinek a hibája?Senkié!Ha neked fontosabb a testvéred,akkor neki is lehet fontos a barátja bulija.Ez így működik.
2019. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!