Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy férfi folyamatosan óbégatna a meleg főnökei miatt?

Figyelt kérdés

IT diplomája lenne, szóval több intelligencia lenne elvárható.

"Nem értem, hogy parancsolgathat ez a hülye b_zi nekem, menne dolgozni inkább valami b_zibárba" Ehhez hasonló megjegyzései lennének.



2019. febr. 8. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Igen. Ha valami gondja van a főnökkel, akkor álljon oda elé és mondja a szemébe. És ez nem csak a kérdésben lévő csávóra vonatkozik, hanem mindenkire akik állandóan a főnököt anyázzák. Persze bármiféle valós, építőjellegű hozzáfűznivaló nélkül.

Egy ilyen rinyálós gyökérnél az hogy még homofób is, már csak a hab a tortán.

2019. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Legjobb barátom meleg/biszex vonalon mozog,úgyhogy teljes mértékben zavarna.Ha nem lenne ez a barim,akkor is.
2019. febr. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

"#5

De fordítva nem baj?

Kicsit szexista."


De fordítva is baj, a kérdésre válaszoltam, az pedig férfira vonatkozott. Szöveget tudsz értelmezni, vagy csak kötekedni jöttél?

2019. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon.

1) Naggggyon nem vagyok homofób.

2) Mi köze az IT-területhez vagy bármilyen más terülhez való kompetenciának ahhoz, hogy ki milyen szexuális beállítottságú?

3) Ha a munkájuk a baja, akkor a munkájukról puffogjon, és ne vonja bele a melegséget. Nekem is volt olyan főnököm, aki egy inkomptenes balf... volt, és aki mellé egy újgazdag proli is volt, de a kettőt nem kevertem össze. Szóval nem így voltam vele, hogy "Mit osztja a burzsuj paraszt az észt?", hanem hogy "Már megint nem úgy viselkedik, ahogy főnökhöz illő lenne".

2019. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

#14


Itt is a főnök lazán reagálhatná, "Azért, mert gazdag vagyok és irígykedik"

2019. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az óbégatást csak bajba jutott, segítséget kérő, beteg embertől tudom elviselni.
2020. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!