Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges dolog az, hogy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges dolog az, hogy nő létemre nem tetszenek a jóképű pasik, csak a rondább, kövérebb társaik?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ide hallottam ahogy megdobbant a csúnya gyakoris fiúk szíve. Alapvetően ez szimplán csak nem igaz, ha igaz lenne akkor máshogy fogalmaztál volna a rondább és a kövérebb helyett.
2019. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne beteges?

Mindenkinek más az ízlése, valakinek a mackós, másnak a vékony...

2019. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem beteges, Balázs, csak sajnos te nem vagy nő.
2019. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok. Igen, csúnyán fogalmaztam, bocs. Legyen mackós a helyes kifejezés.
2019. febr. 10. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit Balázsoztok az ilyen kérdések alatt is?


Amúgy nem beteges, csak rétegízlésed van.


Én is szoktam tetszeni lányoknak, csak ritka.


Csúnya arcú, mackós férfi vagyok. (hasam van főleg)

2019. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mackós vagyok, magas, átlagos arc (valakinek bejön valakinek nem az arcom, régebben helyesebb voltam)


29/F

2019. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!