Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy belétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy belétek szeretett egy nős férfi?

Figyelt kérdés
Tehát nem arra gondolok, hogy csak meg akart dugni, hanem tényleg szerelmes lett.

2019. febr. 13. 05:47
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2019. febr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Karena26 ***** válasza:
70%
Igen sajnos. Nagyon ciki volt, mert a felesége előbb tudta, mint a férfi vagy én. Ignoráltam az egész családot, teljesen kiléptem az életükből, de előtte gyorsan egy rakás nem túl kedves dolgot csináltam a férfival, hogy könnyebben kiszeressen belőlem.
2019. febr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ezek szerint esetedben nem volt kölcsönös a vonzalom.
2019. febr. 13. 06:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem!


38F

2019. febr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert soha nem voltam szerető!! Korrekt, gerinces nő vagyok.
2019. febr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Volt, azóta együtt élünk.
2019. febr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

#5

Miért kéne ehhez szeretőnek lenni?

2019. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Volt,szintén azóta együtt.
2019. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt.
2019. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem tudom, hogy belém szeretett-e vagy csak azt hazudta, de volt ilyen, 2 évig próbált udvarolni elég komoly szövegekkel. Csak ott rontotta el, hogy nekem hányingerem van az olyan emberektől, akik megcsalják a párjukat vagy akik szeretőt tartanak, hányingerem van a kapcsolatfüggő emberektől, akik egyik kapcsolatból a másikba ugrálnak és képtelenek egyedül lenni és zsigerből undorodom azoktól, akik a párjuk mellől keresik a következő jelöltet. Ilyen jellemhibás selejtek pedig nézhetnek ki akármilyen jól és lehet akármilyen szövegük, semmi esélyük nálam, a szóban forgó kollégának sem volt.
2019. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!