Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejteni egy "délibábot"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejteni egy "délibábot" hogyan?

Figyelt kérdés

Az ismeretség rövid volt, egy picit talán túl idealizáltam az illetőt.

Az idö rövidsége miatt csak a szép részt láttam, igy maradt az emlékeimben egy jó ember, rossz tulajdonságok nélkül.

Ésszel tudom, hogy csak egy délibáb amit láttam belőle, és már maga a tény, hogy nem alakultunk tovább, egy oknak kéne legyen, de mégis.

Maradt egy csomó olyan pillanat amit nem éltünk meg, mert gyávák voltunk lépni a másik felé.

Nem tartjuk a kapcsolatot, így idővel elhalványul, remélem, viszont addig amíg felé húz a szívem valahogy nem megy az ismerkedés mással, olyan kényelmetlen más társasága.


2019. febr. 13. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg kellene lépni, ha még van lehetőség...


Ha nincs, akkor azért nem megy az ismerkedés, mert még nem találtál olyat, akiért érdemes lenne elfelejteni. Majd fogsz! :) Hajrá!

2019. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mitől féltél? Ő mitől félhetett?
2019. febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már nincs lehetőség meglépni a kimaradt dolgokat.


Mert mindig elbénáztuk. Egyszerre valahogy sose volt zöld jelzés😅

2019. febr. 13. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, van ez így. :) Én is így voltam ezzel. Hát, talán nem véletlen, hogy így alakult ez. Valamelyikőtök akkor csak bizonytalan volt, úgy tűnik.
2019. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Ugyan, ha akarjátok, még lehet. Egy életetek van!

2019. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Mármint fejenként egy... szóval éljetek a lehetőséggel, mert lehet, hogy egész életetekben bánni fogjátok, hogy kimaradt.

2019. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteni? Sehogy. Max megtanulni elengedni. De ahhoz is sok sok idő kell.
2019. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!