Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vessek véget egy se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget egy se veled se nélküled kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nekem az ne legyen vészesen fájó. Az előzmény hosszú és nagyon bonyolult. De amíg most ő márciusig dolgozik , kapóra jönne, hogy elfelejtsem és szó szerint lesz@.rjam. 🙄👏 Én vagyok a szenvedő , és lány . Ki hogyan csinálta ezt vagy csinálná? Ha valami nem egyértelmű , kérlek kérdezzetek de ne támadjatok! 😉🙏

2019. febr. 13. 07:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Szex más pasival.
2019. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Itt a vége, fuss el véle! Ennyi!
2019. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Főleg hogy 20 múltam de semmi baj . Az érettség biztos átjön net keresztül , pont nem érdekel , hogy számodra milyen vagyok:)
2019. febr. 13. 10:45
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Összekaparsz némi akaraterőt és egész egyszerűen többet nem keresed és az ő megkereséseire se reagálsz. Önkontroll, összeszorítod a fogad és megvárod amíg elmúlik a fájdalom és elmúlnak az érzelmeid. Később rájössz, hogy ez sokkal kevésbé bonyolult, mint maga ez a fostenger, amit kapcsolatnak hívsz.
2019. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Yoda m. ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!


Olvasgasd az előttem szólók többségét... és vedd komolyan. Ezen túl...

Úgy vessél véget, hogy a .... se veled se nélküled mantrázásából kiiktatod a "se nélküled"-et. És akkor marad a "se veled"! Vagyis marad a "nélküled"!

A másik dolog, amit említettél, hogy az ne legyen fájó számodra???? Hát, ha azt mondom, hogy ez már csak rajtad múlik, szerintem nem fogod elhinni. Pedig, ha hiszed, ha nem... sohase a Másikon múlik, hogy Te mit is gondolsz felőle. A gondolataidat (a Másikról) saját magad hívtad életre. Ő legfeljebb, mint katalizátor működött számodra. De ez is csak addig tart, amíg Te nem döntesz másképpen efelől.

Ameddig abban hiszel, hogy rajta múlik ez, vagy az.... pl. a szenvedésed, nos addig Te szabad ember nem vagy. Ha szabad akarsz lenni, ha meg akarsz tőle szabadulni, akkor el kell engedned őt. Ezt pedig a felé táplált gondolataid megszüntetése, eleresztése révén tudhatod elérni. A közös emlék-képeid kitörlésével, felülírásával. Én legalábbis így csináltam. És nekem bejött.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%

Hát, csillagom, fájdalom nélkül nemigen lehet ilyen szitut megúszni. De nem kell annyira félni a fájdalomtól sem, mert nagyon sok mindenre megtanít. Pl arra, hogy legközelebb ne menj bele ilyen meddő gatyázásba.

20 éves vagy. Ez az időszak arra való, hogy tanuld a szerelmet. Nem a szexet, mert az jön magától,hanem a szerelmet, az érzelmeket. Hogy átéld a nagy reményeket, a csalódásokat. El lehet halasztani későbbre, de akkor már sokkal fájdalmasabb lesz a tanulás.

2019. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ki az isten pontoz le itt mindenkit??? köszi a válaszokat mindenkinek.
2019. febr. 14. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!