Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb "bosszú"? 23/L

Figyelt kérdés

Sajnos a naivságom, jóhiszeműségem nem lett kifizetődő.


Összebarátkoztam egy sráccal. Az egész ugyanis barátság címszó alatt futott, miközben a vak is látta ez minden, csak nem barátság.


Kissé olyan volt, mint egy skizifrén. Egyszer nagyon jó, bizalmas, kedves, segítőkész volt, máskor felszívódott, flegmább, sunyibb volt, hazudott is nekem, próbált palira venni. Persze az elején minden jó és szép volt, de aztán kezdett több ponton nem tetszeni a dolog, a viselkedése. Még azt is tudni kell, hogy barátnője van. Nem tudom, hogy megszokásból, sajnálatból vagy egyszerűen képtelen kilépni a kapcsolatból, mert fél, de szerelemről kétlem, hogy szó lenne.


Látom rajta, hogy nagyon nem vagyok számára közömbös. Nem ilyennek gondoltam. Én meghittem neki, megbíztam benne, bár nem hiába, akkor tett érte, de aztán ez a sok kétértelmű, sejtelmes dolog, célzás miatt egyre zavarosabb lett minden.


Én az emberekben az értéket keresem, ő a hasznot. Abban a tudatban él, hogy az teljesen normális, ha csak akkor keresünk meg valakit, ha szükségünk van rá éppen. Mint a tárgyakat, könyveket, ha éppen kell levesszük a polcról, de amúgy nyugodtan verje a por, kit érdekel?


Mára megvilágosodtam, de nem szeretek tartozni. Nem konkrét bosszúra gondolok, nem vagyok ilyen, nem az én stílusom. De azt se szeretném, hogy azt gondolja, nem látom, értem, mit művel, sőt, hogy abba a tudatba ringassa magát, mindent úgy is ki tud majd nekem dumálni.


Tudom, hogy mint nő, szexuálisan nagyon vonzom, talán érzelmileg is. Az előbbi 100%, mivel nagyon sokszor mondta, az utóbbi nem biztos.


Hogyan lehet egy ilyen pasit megleckéztetni? Az egy dolog, hogy "könnyes" búcsút veszek tőle, de ennyivel nem akarom, hogy megússza.


Ki tudna ebben segíteni? Szívatós leckére gondolok. Ami felmérgelné. Tippek?


2015. nov. 8. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
fck
2015. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Te tudatosan belementél valamibe, ami szerinted nyilvánvaló volt. Tudatosan voltál benne egy olyan dologban, amiben tényszerű dolgok voltak. És most te megszeretnél leckéztetni valakit, mert nem úgy alakult, ahogy te akartad? Ráadásul mert naiv voltál? Ne már...
2015. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Vedd ki a biliből a kezed,és higgadj le.

Te a normális emberi értékeket értékeled egy emberben,kérdés mennyi van belőled ezekből!?

Mégha megdugott volna, és azt mondja utána kocc,még meg is érteném a dühödet, de így...

Ha hinnék az Úrban, biztos sokat imádkoztam volna,hogy az ilyen buta libák távolról elkerüljenek.

2015. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, de szerintem neked nem rajta kéne "bosszút állnod", hanem saját magadban, saját magadnak lenne érdemes megtalálni az őszinte választ arra a kérdésre, hogy 23 évesen miért belevitted magad ebbe a helyzetbe egy olyan férfival, aki egyrészt nem független, másrészt akiről a kezdeti "minden szép és jó" állapot után már te magad is láttad, felismerted, hogy "felszívódott, flegmább, sunyibb volt, hazudott is nekem, próbált palira venni".


"Mára megvilágosodtam, de nem szeretek tartozni."


Ha tartozol valakinek valamivel, akkor szerintem saját magadnak, egyrészt azzal, hogy ahelyett, hogy mások térfelén próbálnál játszani, és más valakit próbálnál megváltoztatni azzal, hogy "megleckézteted", megpróbálsz azzal szembenézni, hogy neked milyen felelősséged van abban, hogy ebben a helyzetben vagy, megpróbálnod levonni magadnak a megfelelő tanulságot a jövőre nézve, másrészt azzal, hogy megpróbálod megbocsátani magadnak azokat a döntéseidet, amik utólag nem a legjobbnak bizonyultak, megbocsátani azt, amit te tettél saját magaddal - ami sokszor, sokunknak nehezebb, mint másoknak megbocsátani.


Én azt kívánom neked, hogy sikerüljön, és minél előbb fel tudd dolgozni a történteket, továbblépni, és saját életedet élni, ahelyett, hogy továbbra is akörül forognának a gondolataid, akitől és amitől már te is beláttad, hogy inkább eltávolodnod kéne.

2015. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A részleteket nem tudjátok, amik nem épp rövidek.


Ketteske, ne rinyálj itt nekem. Nem lelkirizsát kértem.

2015. nov. 8. 23:03
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak bántani kedves kérdező, de ha egy ember tud ezekről a dolgokról, és mégis belemegy, akkor megérdemli, hogy utána fájjon a feje.
2015. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van. Próbálkozom. Csak ezt a dolgot csupán én érzem. Eddig nem is foglalkoztam vele, nem kerestem, nem is láttam, de történt valami, ami miatt kibuktam.
2015. nov. 8. 23:07
 8/24 A kérdező kommentje:
#6 Mert vannak olyan pillanatok, mikor azt hiszem, tud újra rendes lenni. De nem...
2015. nov. 8. 23:09
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatok mióta hit kérdése? Sokkal inkább józan észé, és helyén való szívé.
2015. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
"Ketteske" vagyok. Ugyanazt írtam le, amit te, csak másképp. Amit átéltél, azt hívják tanulópénznek. Ez van, majd máskor okosabb leszel.
2015. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!