Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az "utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az "utcán leszólítok egy idegent" ismerkedési módszerről? Hogyan rázd le, hogy ne legyél bunkó?

Figyelt kérdés
A minap leszálltam a buszról és mentem az órámra, majd éreztem, hogy valaki elkezdi ütögetni a vállamat. Na most ez már eleve nem esett túl jól, először megijedtem, mert nem számítottam arra, hogy csak úgy a semmiből, a hátam mögött valaki megfogja a vállam. Megfordultam és ott állt egy tök idegen srác. Majd megkérdezte, hogy én is arra az órára megyek-e. Mondtam, hogy nem és erre mondta, hogy "ja bocsi, biztosan összekevertelek valakivel, azt hittem, hogy csoporttársak vagyunk"... Ez tök furcsa volt és már akkor éreztem a hangján, hogy ez nem egészen igaz, de mondtam, hogy semmi baj. Erre megyek tovább és jön utánam, hogy akkor amúgy hová megyek, mert ő jön velem, amúgy én ki vagyok meg mit csinálok meg mit tudjam én és annyira gáz volt az egész szituáció. Nem értettem, hogy mégis mit gondol vagy mit vár, hogy odajön a semmiből és akkor meséljem el neki a fél életemet. Reggel volt, fáradt voltam, nem is ismertem és eleve rosszul indított, szóval legszívesebben elküldtem volna a francba. De nem akartam bunkó sem lenni, úgyhogy inkább elviseltem amíg beértem az egyetemre, szerencsére nem kellett sokat sétálni. Próbáltam vele a tőlem telhető módon normálisan viselkedni, beszélni, de végig röhögött meg szorizgatott meg minden és nem esett le neki, hogy nem vagyok erre vevő.
2019. febr. 13. 20:50
 1/10 Karena26 ***** válasza:
100%
Pont az ilyen srácok szoktak ide írogatni, biztos magára ismer majd a kérdésben. :D
2019. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Soha nem éreztem kellemetlennek, ha leszólítottak az utcán. Pedig megtörtént párszor. Nekem nem okoz gondot idegenekkel szóba elegyedni. Tulajdonképpen a férjemet is így ismertem meg, csak ő nem utcán, hanem koncerten jött oda hozzám. Én nem látok ebben semmi rosszat. Akkor se, ha épp foglalt vagyok. Csak olyankor nem adom meg a telefonszámom, és nem engedem, hogy a pasi meghívjon egy italra. De beszélgetni akkor is szívesen beszélgetek.
2019. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést most lescreenshotoltam, mint ékes példája annak, hogy valóban marhaság utcán próbálkozni.


Aki nem hülye az érti mire gondolok. Aki meg hülye, és nem érzi a különbséget aközött, hogy egy ismerkedős módszernél pl 100 lányból 20 nem ad kosarat rögtön, egy másiknál pedig max 2, annak hiába beszélünk.


Lehet kávéskanállal is gyémántot bányászni, csak sokkal ineffektívebb, fáradságosabb, és kilátástalanabb mint váltani egy hatékonyabb módszerre.


köszi kérdező, kár hogy kérdést nem lehet pontozni.

2019. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Mondj hatékonyabb módszert.


Amúgy alapszabály, hogy hátulról nem közelítünk, pont amiatt, mert ijesztő a nők számára.

2019. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Válaszolva a kérdésre:


Én még pár éve csináltam ezt elvétve, értsd: havonta ha láttam egy különösen érdekesnek tűnő lányt, tehát nem minden megállóban.

a hülye gyakoris "Ismelkenni báhool leheet" féle válaszok jól meghülyítettek akkor még. Fiatal voltam, na...

Aztán úgy 20 ilyen próbálkozás után jöttem ré hogy ez kultúr lányoknál nem megy.

Kultúr= nem buta kis csitri, akit annál könnyebb felszedni minél suttyóbb stílusban tolod a full kretén szövegeket.

Végül egy régi barátságból lett egy kb 3 éves kapcsolatom, mikor is elkezdtünk együtt tanulni.

Aztán most ismét megszinglisedtem, de majd csak kiépül szépen lassan egy olyan lány-fiú barátság, amit tovább lehet fejleszteni. Nem görcsölök rá, nem megyek faltörőkossal az ajtónak.


És most olvassuk a következő 3-4 válaszban azoknak a "megtörtént" történeteit, akik éppen egy hétfő reggeli csúcsforgalmi időpontban az agyonzsúfolt 2-es metrón ismerték meg a majdani feleségüket/férjüket, meg a tesco zöldség-gyümölcs osztályán hihetetlenül romantikusan összeért a kezük, mikor ugyanazt az almát akarták megvenni, és tudták: ő az igazi.


Be is készítem a popcornt, meg az üccsit.

2019. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Máskor mond meg, hogy nem szeretnél ismerkedni, ennyi, mindenki megy a maga dolgára. A férfiaknak kezdeményezni kell, ti is elvárjátok, jó rosszul kezdeményezett ez a gyerek, de mivel idegen indoklás nélkül elküldheted. A férfiaknál benne van ez a kockázat, ők kockázatot vállalnak, cserébe ti tőletek azt várják el, hogy amennyire lehet normálisan kezeljétek ezt a szituációt. Mind a két félnek vannak hátrányai és előnyei, nektek ez a hátrány. Amikor ilyen helyzetben vagy, gondold magad az ő szituációjába, hogy milyen lenne, úgy kell vele bánni, ahogy te is elvárnád, hogy veled, korrekten. Persze nehéz beleképzelni magadat egy férfi szerepébe tudom, mert te ilyenre nem szorulsz rá.

Mielőtt lepontoztok, nem igazán szoktam kezdeményezni nőknél, pont emiatt, tudom milyen szar lehet ez, de szerencsére van olyan lány, aki tud beszélgetni a lúzerebbekkel is, még ha nem is lenne rászorulva és mindenkihez van egy kedves szava, amíg nem lép túl egy határt, jó lenne ha több ilyen lány lenne.

2019. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3: A pasi rosszul csinálta, így persze, hogy nem működik.

Hátulról nem közelítünk meg és érintünk meg idegent (nem csak nőt), mert rémisztő. Utána pedig nem követjük, mint egy eszement.

Lehet ezt másképp is csinálni. Pl. távolról nézni és szemezni, mosolyogni vele, vagy ha látod, higy nem vagy a perifériájában, akkor szigorúan elölről megközelíteni!

Én elég nyitott vagyok az utcán ismerkedésre, történt is már velem, de ha hátulról próbálkozik valaki, és még meg is érint, azt "támadásnak" veszem.

2019. febr. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Az erre vonatkozó kérdéseknél 10-ből 9 csaj azt írja, hogy a pasik legyenek tökösek és jobban szeretik, ha élőben szólítják le őket, mintha neten írnának. Na, pont ennyire őszinte az itteni női válaszok többsége.
2019. febr. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Jajaja, hát hogyne 7-es...

Véletlenül se kap el ott helyben a hebegő-habogó görcs, és érzed úgy hogy valami folytogatóan kínos helyzetben vagy, amiből muszáj kimenekülni.


És nyilván egy lány az utcán ha előre felé néz, és ugyanabba az irányba halad (legalábbis ezért van a fejünkön elől a szemünk), akkor nyilván észreveszi ha szemezel vele...


Egyébként is, mi a tököm az a szemezés? A szemkontaktus azs emberek uszkve felének nyomasztó, még ismerőssel is kerüli a nagyon direkt szemkontaktust.

Nem hogy idegennel...


És nyilván random pasik szemkontaktusainak mikrojelzéseit figyelik a lányok (vagy ámblokk az emberek)... Véletlenül se a telefonjukat, forgalmi dolgokat mint jelzőlámpák, vagy akármi mást.

Jók az ilyen éjjel fél hármas mesék az ismerkedésre 115%-osan nyitott lányokról. Közvetlenül elférnek Holle anyó és a Csillagszemű juhász mellett.

2019. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy velem van a baj, de nekem ez nem esett jól, kellemetlennek éreztem, sőt én azt mondanám, hogy ez így illetlen. Elsődlegesen nem azzal van a bajom, ha valaki megszólít vagy kezdeményez és nem is feltétlenül azzal, hogy ezt egy idegen teszi, hanem a "hogyan" a fontos. Én is el tudok dumálgatni ismeretlenekkel (nyilván a kapcsolatok -barátság, szerelem, ismerősök stb.- mind így indulnak, mert először mindenki idegen mindenkinek, amíg meg nem ismerkednek), de nem úgy, hogy előugrik a hátam mögül, kamuzik valamit, követ és elkezd mindenféle személyes dolgokat kérdezni, mint valami vallatáson. Eleve nem értem, hogy ezt mégis hogyan gondolta. Nekem ez az utcán leszólítós dolog nagyon furcsa és sosem volt szimpatikus, mert egyszerűen nem értem. Azt értem, ha valahonnan ismered a másikat, barátok vagytok, vannak közös ismerősök vagy legalább már voltál vele egy társaságban, sokat látod és már ismerős vagy ilyesmi, de nem értem, hogy mégis mi alapján lehet kiválasztani egy tök idegen embert a tömegben. Oké, tetszik és így messziről szimpinek tűnik (ami nem jelent semmit)...és? Szerintem ez sok egyéb negatív jelző mellett, egyáltalán nem is hatékony. Az embereknek van csomó dolga, sietnek, telefonálnak, mennek valahová, késében vannak, kerülgetni kell az embereket, hideg van stb., a nagy részük szerintem pont a háta közepére se kívánja, hogy egy idegen így ráakaszkodjon.
2019. febr. 14. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!