Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is r*b@ncos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is r*b@ncos egy lány, ha nem csak a párja, de olyan srácok ölébe is beleül, akikkel jóban van, de nem szeretne tőlük semmit? Mennyire számít ez "erotikus" dolognak szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 22:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#15 te meg ezt hallgasd meg, bár kétlem, hogy ne hallottad volna már :D :

https://www.youtube.com/watch?v=pr4YI7wSotE

#13

2019. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném rbancnak, de erre a fajtára az angolban van egy nagyon jó kifejezés, mégpedig az "attention whore".. Maradjunk annyiban, hogy normális, értelmes nő nem csinál ilyet.
2019. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem meg anno exbaratom ölébe ült egy ilyen r.banc,ő meg hagyta... Ki is dobtam mint macskát sz.rni.
2019. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Akkor számít erotikusnak ha legalább az egyik félben van számottevő erotikus érzet tőle. Ha egyik számára sincs, akkor nem erotikus. Lehet ezt látni meg érezni kívülről is.
2019. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én annak tartom, vagy hihetetlen naiv/gyermetegnek/éretlennek. Eszébe nem jut, hogy az ölbeülés olyan póz, amivel bizonyos esetekben még akkor is fel tudna izgatni vki fizikailag, ha annak ő nem jön be?
2019. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
27%
kontextustól függ szerintem, hogy erotikus-e, vagy sem, r1bancosnak nem mondanám (mondjuk alappból ezt a jelzőt nem értem, de hagyjuk). Egyetemistaként mondom, de nem kell minden emberi érintkezést túlgondolni. Volt, hogy beültünk hárman (2 srác meg én) egy kocsmába, ami csurig volt, viszont srácok nem akarták, hogy álljak, de lusták is voltak, és én, a r1banc, egyik csávó ölében ültem vagy 20 percig, botrány. Nem minden emberi érintkezés lesz egyből szexuális..
2019. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez illetlenség. Ha a csávót, akinek az ölébe ül , nem zavarja, és nincs a színen a pasija, akkor... Hát, még akkor sincs rendben, én arra gondolok, ha lehet ,hogy izgatni akarja pl a másik pasit, és ilyen szándékkal ül bele. Szóval a pasijával szemben illetlenség, hogy beleül a másiknak az ölébe. Még akkoris , ha a pasija nem tud róla. És, hát, igen, szerintem ez némileg ribis.
2019. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
70%

26

Taknyosra szoptad azóta a csávót, de ezt te is tudod

2019. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28 persze, hogyne. Hogy te aztán mennyire okos vagy!
2019. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!