Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben elfogadnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben elfogadnád az állást?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: párom és én ugyanarra a pozícióra jelentkeztünk, de sajnos csak engem vettek fel, őt nem. Mindkettőnket fel akarták, de nem volt megoldható, ezért végül rám esett a választásuk. Az ötlet mondhatni közös volt, hogy jelentkezzünk, de nekem előbb jutott eszembe, viszont eléggé kézenfekvő lehetőség. Ennek ellenére mégis lelkiismeret-furdalásom van, és nem jó szájízzel fogadnám el a munkát. Pedig jól fizető pozíció, ami tapasztalatszerzésnek is kiváló. Jelenleg mindketten munkanélküliek vagyunk (egyetmisták), tehát jól jönne a pénz.

Ti hogyan cselekednétek a helyemben?


2019. febr. 14. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Mennyit fizet? Be kell-e járni? Mennyire változatos, szakmailag mennyire érdekes?


Ezek alapján döntök.

2019. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám és ha a párod a legjobbakat akarja neked, akkor nem lesz ebből probléma.:)
2019. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Kb nettó 2000 Ft/óra, heti 16 órát kell dolgozni, de folyamatos figyelmet igényel.
2019. febr. 14. 18:36
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem változatos, monotonnak ondanám, de fejleszti a kommunikációs kézséget.


Köszi a válaszokat.

2019. febr. 14. 18:37
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
El kell fogadni! Szakmai gyakorlatnak kiváló lehetőség. Ilyen esetben csak magadat nézd és örülj hogy legalább téged felvettek. Fordított esetben a párod se gondolkodna hogy elfogadja vagy ne. Ne hagyd úszni, mert lehet dipi után se találnál jobb lehetőséget ettől. Ha jól dolgozol akkor fix állásod lesz egyetem után is.
2019. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen fogadd el. Ha a párod egy normális ember, akkor örülni fog, hogy legalább neked összejött és nem fogja emiatt rosszul érezni magát, hanem támogatni fog, hiszen ilyen egy jó társ. Ha pedig emiatt hisztizne, akkor őszintén szólva nem kár érte. Fordított esetben gondolom te is biztatnád, hogy fogadja el, nem?
2019. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el. Ha én lennék a parod, akkor is ezt mondanam.
2019. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 persze, én mindenképp mondanám, hogy fogadja el, de attól még kicsit szomorú lennék, ez az igazság. Főleg, hogy először úgy tűnt, hogy mindkettőnket fel fogják venni. Sajnos elhamarkodottan nyilatkoztak az döntésről.

Köszi a válaszokat, tényleg igaz minden, amit leírtok, mégse tudok teljes szívemből örülni.

2019. febr. 14. 18:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson lelkiismeret-furdalást érezni, nincs rá semmi okod! És nemcsak azért, mert te végig jóhiszemű voltál. Ha a párod ezek után mégis rossz érzéssel viszonyul hozzád, urambocsá' be mer szólni, az ezer százalék sértett egóból fakad(na, amennyiben ilyen történne).
2019. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "végig oda kell figyelni"? Milyen munka ez?
2019. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!