Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha kiderülne hogy a párotok rendszeresen megnézi az exe adatlapját?

Figyelt kérdés

Tudom tudom ez nem szep dolog de

A parom laptopjat hasznaltam mert az enyem most tonlrement. Termeszetesen az o engedélyével.

En masik bongeszohoz szoktam mint o

De rajta van neki mindketto

Megnyitottam a mozzilaz es lattam h egy masik facebookbol be van jelentkezve. Ez egy regi facebookja amit mar elvileg nem használ.

Hat a kivancsisag oda vezetett hogy ra akartam keresni egy emberre. Es akkor kidobta hogy raleresett az exere.

Tevekenysegnaploban ott van hogy rendszeresen havonta 1-2-3x is megnezi.

Az igaz ifacrbookjabol a csaj letiltotta igy nrm tudja megnezni.

Szerintetek ez jelent valamit?

Nem tudom most mit csinaljak mert hat nem mondhatom el neki.. De akkoris szarul esett. Kellett nekem kivancsikodni:/


2019. febr. 16. 11:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
Engem is letiltott az exem, több mint 1 éve és csináltam egy facebookot amiről havonta min. egyszer "ránézek". Csak kíváncsiságból, de nem akarnék tőle már sose semmit. Van párom akit szeretek. Csúnya dolog, de amikor ránézek az adatlapjára inkább mindig valami kárörvendőséget várok. Mondjuk csúnya vége is lett a kapcsolatunknak ezért is szeretném, hogy egyedül legyen, mert most kapcsolatban van. De nekem nem kéne ez tuti.
2019. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

50% az esély rá, hogy csak kíváncsi, unatkozott. És 50% az, hogy titokban még szereti.

Más exét is nézegeti, vagy csak őt? Másokra is rákeres?


Én az összes exem szoktam csekkolni, pedig azt is bánom, hogy anno szóbaálltam velük, egyiket sem szeretem már, azt se értem, hogy anno mi vonzót találtam bennük. Egyik sem hiányzik, sőt. De ettől még a múltam részei. De nem csak egyet lesek közülük, hanem mindet. És azokat is, akikkel anno megcsaltak, pedig már rég nincsenek együtt ők sem. Ezt értékelhetné úgy is a párom, hogy még mindig őt szeretem, és fáj, hogy vége lett. Pedig erről szó sincs, nekem már ő nem jelent semmit, csak én pl így dolgoztam/dolgozom fel a megcsalást, hogy valaki jobbnak bizonyult nálam.

Nem hiszem, hogy ebből bármit le lehet vonni. Inkább járj nyitott szemmel, figyelj más jelekre.

2019. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel az .exe adatlapja. Csakis a .bat adatlapjára vagyok kíváncsi.
2019. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%
Engem nem zavarna, nézegessen akit akar.
2019. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

En meg megnezem havonta hogy mivan vele...pedig mar tenyleg nem szeretem.Csak kivancsi vagyok,el-e vagy hal,ennyi.

24 L

2019. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

Nekem mai napig hiányzik az exem, aki az első komolyabb kapcsolatom, illetve első nagy szerelmem volt. Viszont nem nézegetem az adatlapját, akár mennyire is hiányzik.

Maximum az "elvileges" pasijáét nézem egy másik faceről, ahol viszont én tiltottam le őt.

Szóval csak burkoltam vagyok kíváncsi rá.

Lehet, hogy ennyi idő után is hiányzik neki az exe. Nekem 5 éve hogy vége lett a kapcsolatnak, viszont ennyi idő után is, mint ha csak tegnap lett volna.

2019. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani. Más formában nem keresi? Ha csak ennyi, lehet akkor burkolt kíváncsiságból.

Ha pl írna neki valahol, az jobban nyugtalanítana a helyedben. Mondjul 2 év után már csak túl van rajta.


30N

2019. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Csak amezt aze exet nezegeti.

Ha burkoltan felhoznám hog ez fura es hogy xy beszelt errol... Akkor hazudna. Azt mondná hogy letiltotta hogy nézné meg?!

Ismerem már ennyire.

2019. febr. 16. 13:08
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme burkoltan utalgatni. Tessék leülni és higgadtan tálalni neki, hogy ezt láttad és nyugtalanít a dolog.


30N

2019. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!