Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezném. Adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezném. Adott egy kedves, nálam kicsit fiatalabb srác. Az ország másik végében él, így még nem találkoztunk, csak ha jó idő lesz, akkor tud jönni. Lehet ebből komolyabb?

Figyelt kérdés
Azt mondja nekem, hogy más vagyok, mint a többi lány, én máshogy érdeklem, nem akarja, hogy többé ne írjak neki, mert azt is felvetettem, hiszen azt sem tudom, hogy menne-e egy ilyen távkapcsolat, és nekem gyerekem is van. Neki pedig nincs még. Minden reggel ír, vagy ha kell ébreszt, este lefekvés előtt mindig ír, olyan nincs, hogy nem. Addig vár, míg el nem tud köszönni tőlem. Szóval kötődni kezdett hozzám, és írta is, hogy bír engem, meg szimpatikus vagyok neki. De tudom, hogy mások is tetszenek neki, és azok a lányok sokkal közelebb élnek hozzá és félek egy kicsit. Mindig írja, hogy ne féljek annyit, de nem tudok mit tenni. Van ennek értelme vajon? Lehet ezt így folytatni? Köszönöm a megtisztelő válaszokat!

2019. febr. 17. 00:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet kell, hogy értsek veletek.
2019. febr. 17. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!