Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is Rossz kedve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is Rossz kedve van hogy itt a jó idő és nincs kivel elmennie sétálni. Kirándulni? S

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mert itt vannak a könyveim. Azzal jól el tudom magam szórakoztatni.
2019. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs. Egyedül is el lehet menni sétálni vagy kirándulni.
2019. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nincs rossz kedvem emiatt, mert nincs időm arra, hogy kirándulni járjak.
2019. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok és 27/F Még mielőtt még valami köcsög rám írna...
2019. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem elég volt a napsütésből annyi amíg kiteregettem.
2019. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs energiám munka után se sétálni,se kirándulni.Bőven elég az a 10 perc miközben hazafelé megyek,belecsöppenek valami rendezvénybe,5 perc alatt körbenézek,és megállapítom hogy semmi értelmes dolgot nem látok,kaja-pia horror áron,unalmas az egész,és nyugtázom magamban hogy hál'isten nincs senkim,akivel ilyen hülyeségekre kénytelen lennék elmenni.Kirándulással ugyanígy vagyok. N
2019. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van kutyám, így nincs miért rossz kedvem legyen. Menet közben meg úgyis találkozok emberekkel/gazdikkal akikkel lehet beszélgetni.
2019. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!