Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura ez, h mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura ez, h mindig anyóssal, apóssal kirándulni menni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akiknek most volt 1 éves a kicsijük. Posztolgatnak képeket, h nyáron itt vannak tengerparton kirándulni a kicsivel (és az anyósékkal), most télen Bécsben vannak karácsonyi vásárban, szintén anyós, apóssal. Az anyós, apósnak van még 1 lányuk, szintén családos 1 gyerekkel, de velük sosem mennek sehova, ráadásul a hapsinak a szülei sincsenek velük soha a kirándulásokon, pedig korban ugyanott vannak. Csak nekem fura, h mindig mindenhová anyósékkal menni? Úgy jön le az egész, mintha ők ketten nem bírnának el az 1 gyerekkel és szükség lenne a plusz segítségre, mert 1 közös képuk hátterében meg a szülők tologatták a kicsit a babakocsiban, míg ők pózolgattak. Persze, nekem ezzel semmi bajom sincs, csak nekem olyan fura, h ennyit együtt menni kirándulgatni. Nem tudom, de magamat úgy tudnám elképzelni, h a legtöbbször csak hármasban elmenni kiruccanni, mint egy család. Szerintetek?

Remélem nem írtam le túl komplikáltan, és értitek, h mire akarok utalni és h semmi rosszindulat nem vezérel :)


2017. dec. 10. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mi 10ből 9szer visszük Anyut is. Mert szeretjük, ha velünk van. Mert szeret jönni. Mert jó ha van aki vigyáz a kicsire néha. 1 éves. Ha ez valakinek nem tetszik hát....
2017. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én kifejezetten örülnék neki, ha leendő anyósom kimozdulósabb lenne. :/
2017. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én férj-feleségestül értem, amikor mindkét oldalról él mindkét szülő, de csak az egyik feléről járnak mindig a fiatalokkal mindenhová. Azt különbségnek tartom, amikor már csak az egyik szülő él és azért is elhivják, h ne legyen otthon egyedül. A másik, h másik gyerekükkel nem jár sehova. :)
2017. dec. 10. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem az van, hogy nem bírnak vele, hanem szeretnének kicsit kettesben is lenni, koktélozni egy bárban, vagy éjjel sétálni kézen fogva a tengerparton. És addig anyósék vigyáznak a picire. Nap közben meg gondolom, anyósék lépnek le múzeumba vagy városnézésre míg a fiatalok a szálloda medencéjében pancsiznak a gyerekkel. Ha jól kijönnek egymással, így mindenki jól jár....
2017. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez baromira nem tartozik rád... hiszen mindenki úgy éli az életét, ahogy neki jó!


Hogy neked mi a furcsa, megvelfogadhatatlan, az a te dolgod!


U.i.: nincs mit söpörnöd a saját házad táján?

2017. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az esetek 80%-ában visszük magunkkal anyut, mert a párommal nagyon jól kijönnek és neki is olyan már (több mint egy évtized után) mint ha az ő anyja is lenne.


Nálunk azért ennyire egyoldalú a dolog, mert a párom szüleivel évek óta nem tartjuk a kapcsolatot.

2017. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!