Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi tanár történetek-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi tanár történetek- miért szerettetek bele, viszonozta vagy sem, milyen volt így az óráján lenni, később találkoztatok is esetleg?

Figyelt kérdés

Leginkább lányok történetei érdekelnének, hogy alakult ki ez a helyzet, a feltűnt-e tanárnak, kezdeményeztek-e, hogy éltétek meg ezt az egészet.

Részletesebben elméselnétek ezeket.


Nekem egy ilyen tanárom volt, tavaly. Nem akartam semmit, de már első óran olyan szimpatikus volt. Minden óra előtt idges voltam, próbáltam nem kínos helyztebe kerülni, de mindig sikerült. Ráadásul gyakorlatot tartott, és rendszeresen odahajolt hozzánk ellenőrizni feladatot.

Képzeletben mindig fülig vörös lettem :D

Póbáltam az anyagra figyelni, de annyira zavarban voltam, hogy legtöbbször nem ment.

Beszélgetni nem beszélgetett senkivel, látszott rajta, hogy zavarban van ha valaki beszélgetni próbált vele.

Most viszont hiányoznak az órái...


Másnak is van hasonló története? :)



2019. febr. 17. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A fősulin nálunk koedukált koli volt és a pesti tanárok is ott laktak hétközben (vidéki suli). A szobatársam és az egyik tanár rendszeresen kiosontak a folyosóra dumálni éjjel, volt, hogy a csajt csak reggel láttuk viszont. Épp tegnap néztem fb-on, hogy már 15 éve házasok. 😊
2019. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Aw, ez aranyos. :D

Hasonló történetek jöhetnek még. :)

2019. febr. 17. 18:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló történt mint amit leírtál, csak én már úgy vettem fel hozzá a tárgyat, hogy az azelőtti félév végén eszméltem rá hogy nagyon szimpatikus nekem ő. :D

Szintén olyan gyakorlatot tartott, ahol néha-néha odahajol hozzánk megnézni hogy mit csináltunk. Az egyik ilyen esetnél volt egy gondolatom, hogy milyen fura lehet már, hogy ő odahajolva magyaráz, én meg bámulom a monitort. Oldalra fordítottam a fejemet hogy rá tudjak nézni, és akkor eszméltem rá hogy úgy kb. 10 centi van az arcunk között. Azután különösen figyeltem rá, hogy még véletlenül se forduljak oda a következő alkalommal. :D

Ebben a félévben is nála vettem fel az egyik gyakorlatot, szóval biztos fogok még most is bénázni rengeteget.. :D

2019. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ez ismerős, egyszer én is odafordultam mikor magyarázott, majd szembesülve a 10-15cm távolsággal majdnem leestem a székről xd

Után mindig csak mereven a füzet néztem :D


Hány év van köztetek? :)

2019. febr. 18. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:
10 év, ő 31 éves, én pedig 21 vagyok.
2019. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyidősek vagyunk :D

És mik a terveid a következő félévre?

Inkább a monitorra fókuszálsz, vagy más valakire? x)

2019. febr. 18. 20:06
 7/15 anonim ***** válasza:

Tárgyfelvételig már egészen beletörődtem, hogy nem fog tartani nekünk ebben a félévben semmit, aztán pont aznap módosítottak az egyik csoporton, és beírták őt oktatónak.

Ez a tárgy most annyira nem ellenőrizgetős mint az előző, szóval talán a kínos helyzetekből is kevesebb lesz. :D

Viszont amíg hetente látom, addig szerintem nem fogok tudni lemondani róla. :/

2019. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor első éves voltam, mindkét szemeszterben volt vele órám. Elég jó tanuló voltam, meg állítása szerint mindig érdekesen fogalmaztam. Köztudott volt, hogy a tanár bukik a diáklányokra. Néha együtt kocsmázott a diákjaival. De ennek ellenére meglehetősen komoly, már-már filozófus alkat volt. Nem volt kimondottan jóképű, de nekem mégis megtetszett, inkább a gesztusai meg a furasága :D. Ja, és nagyon magas volt :D. Szóval rendezvényeken többször bókoltunk egymásnak, sulin kívül tegeztük egymást, még táncoltunk is együtt valami technos bulin, ahol majdnem megcsókolt, bár én elfordítottam a fejem. Most épp nem tanít, de harmadévben fog megint, vagy mintha lenne nála óránk...Nős, 40-es pasi egyébként. Nekem bejönnek az idősebb pasik. Az okos pasik. És az egyedi pasik. Na ő mindhárom. De ez sok egyetemi oktatórol elmondható, kész aranybánya a felsőoktatás ilyen téren :D.
2019. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, el kell ismernem az utolsó mondat nagyon igaz :D


Ez a három tulajdonság, pedig valóban a nagyon vonzó. Mondhatni veszélyes kombó :D

Okos, egyedi/érdekes, és idősebb, mondjuk erre inkább a tekintélyt mondanám vonzónak mintsem a kort, legalábbis esetemben :)

2019. febr. 19. 23:05
 10/15 A kérdező kommentje:

7es valaszoló:

Akkor te is az a taktikát választod, amit én, és igyekszel a lehető legkisebb feltűnest kelteni? :D

2019. febr. 19. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!