Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi tanár történetek-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi tanár történetek- miért szerettetek bele, viszonozta vagy sem, milyen volt így az óráján lenni, később találkoztatok is esetleg?

Figyelt kérdés

Leginkább lányok történetei érdekelnének, hogy alakult ki ez a helyzet, a feltűnt-e tanárnak, kezdeményeztek-e, hogy éltétek meg ezt az egészet.

Részletesebben elméselnétek ezeket.


Nekem egy ilyen tanárom volt, tavaly. Nem akartam semmit, de már első óran olyan szimpatikus volt. Minden óra előtt idges voltam, próbáltam nem kínos helyztebe kerülni, de mindig sikerült. Ráadásul gyakorlatot tartott, és rendszeresen odahajolt hozzánk ellenőrizni feladatot.

Képzeletben mindig fülig vörös lettem :D

Póbáltam az anyagra figyelni, de annyira zavarban voltam, hogy legtöbbször nem ment.

Beszélgetni nem beszélgetett senkivel, látszott rajta, hogy zavarban van ha valaki beszélgetni próbált vele.

Most viszont hiányoznak az órái...


Másnak is van hasonló története? :)



2019. febr. 17. 17:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért is "rulett játek" ez kicsit, mert nem lehet tudni van-e valakije, nálam az automatikus vétó.

De egyebként se hiszem, hogy bármit tennék. :D

Kicsit olyan ez, mint a vígjátékokban, végigbénázni az összes órán xD

2019. febr. 19. 23:22
 12/15 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled, én se mernék tenni semmit, úgyhogy marad a bénázás. :D

Mennyivel egyszerűbb lenne, ha lehetne tudni hogy van-e valakije, mert úgy könnyebb lemondani róla.

Amúgy érdekes hogy felmerült a tekintély, így belegondolva én pont amiatt tartom őt "megközelíthetőbbnek", hogy nincs tekintélyt parancsoló jelleme. Inkább kicsit csendes, próbál magabiztosságot sugározni, de az se mindig sikerül neki.

2019. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha az derül ki, hogy nincs senkije, akkor pont az ellenkezője. :D


A tekintélyt én sem kifejezettem a személyiségre értettem (habár éppenséggel az is lehetne), hanem, hogy tekintélyt parancsoló szerepben van, és ezzel szemben barátságos, közvetlen(ebb, mint amit a tanári szerepe megkövetelne) az igencsak imponáló lehet. :)

2019. febr. 20. 22:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Így már értem, igazad van. :D
2019. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
10 éve boldog házasságban élek az egyetemi tanárommal. N
2019. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!