Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki még a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki még a párja nélkül szilveszterezik?

Figyelt kérdés

A szűk barátai körével fog szilveszterezni, és bár igent mondtam rá, nekem elég furcsa, hogy az első szilveszterünket külön töltjük, én egyedül, ő barátokkal. Jól reagáltam rá, de mégis kicsit zavar, hogy miért? Neki ez a szilveszterezés a haverokkal mindig nagyon fontos kérdés volt, mindig velük képzelte el, mikor szóba került. Biztos mehetnék én is, ha elkezdenék hisztizni, hogy hívjatok már meg, de az nem én vagyok, nem mennék/vágyom olyan helyre, ahol nem látnak szívesen.


Ti mit reagáltatok volna a helyemben? Ha más is ebben a cipőben jár, akkor miért töltitek külön és hogy érint ez titeket?



2018. dec. 29. 19:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%

Ezt a kérdést én is kiírhattam volna. :D

Elejétől a végéig ez a szitu. Másfél hónapja vagyunk együtt, ő már az 4. randin is mondta, hogy a barátaival tervez szilveszterezni vidéken. Én nem akadékoskodtam, mert úgy voltam vele, hogy másfél hónap után ha külön töltjük az még nem olyan nagy baj szerintem. Én sem lettem hívva, anélkül nem kéreckedem be egy buliba, elfogadtam. Én is a barátaimmal töltöm a szilvesztert, aztán majd pótoljuk együtt is pár nappal később. Nem csináltam belőle ügyet.

Persze, nyilván jó lenne együtt tölteni a szilvesztert és örülnék is neki, de hisztit nem csapok, hogy nem így lesz. :)

2018. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%
Fuhh igen, képzeld nekünk is ez az első közös szilveszterünk és külön töltjük. Egymillió másik lehetőség lesz együtt lenni, nem értem miért pont a szilveszter ilyen fontos, ami tipikusan nem is az a szűk családi körös ünnep egyébként. Bár a barátnőm is a barátaival lesz úgyhogy megértem hogyha neked kissé rosszul esik hogy csak úgy "otthonhagy", de hidd el kell a barátos idő is egy teljes élethez, nem ő tehet róla hogy neked nincsenek.
2018. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Ja, és hozzáteszem, hogy a baráti társaságát még nem ismerem és valószínűleg erre nem egy szilveszteri buli lenne a legjobb helyszín. Engem feszélyezne.


(#1)

2018. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Én a helyedben nem alapoznék erre a kapcsolatra, ha már az elején ilyen. Illik meghívni a barátom párját is. És lehet gyanús, ha nem hívnak meg. Sokan csalják meg a párjukat Szilveszterkor és senki nem kérdezi meg vagy állítja magáról azt, hogy van-e valakije.

Ez az igazság sajnos.

2018. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy nélküle fogok, mert lebetegedtem :( Távkapcsolatban élünk és 2 hete most láttam volna őt újra, de úgy néz ki ennek lőttek.. ő pedig nem is nagyon sajnálkozik, hogy nem tudok menni..
2018. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Én simán szilvesztereztem olyannal, akit pont szilveszter előtt ismertem meg. De az sem vágott volna földhöz, ha külön töltöttük volna. Nem vagyunk egyformák. Mióta vagytok együtt?
2018. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mai világ már csak ilyen, dugni járnak csak össze az emberek.
2018. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
23%
#4es a tipikusan túlféltékeny liba akit a pasijának mindenhova magával kell hurcolnia különben behisztizik. Igen nyilván azért mert a barátaival lenne kicsit rögtön meg akarja csalni.
2018. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#1 Én is így próbálok hozzáállni, hogy majd pótoljuk később, nincs ebben semmi. Köszi a válaszod :)


#2 Vannak barátaim, de az egyik nagy buliba megy, az tipikusan nem az én helyem. A másik kettő a párjával tölti. Ők a legjobb barátaim, a haveri körömben meg nem jött fel ez a téma, meg nem szeretnék "kisebb" barátokkal szilveszterezni, mikor alapból alig tartjuk a kapcsolatot. De tudom, hogy sok lehetőség lesz együttlenni, csak ez most szöget ütött a fejemben, hogy nekem ez elég fura és bántó.


#4 Csak szűk baráti kör lesz ott, nem lesz kivel megcsalnia. És amúgy sem tenné.


#5 Sajnálom :(


#6 Majdnem egy éve.

2018. dec. 29. 20:00
 10/30 anonim ***** válasza:
21%

8, tévedsz. :) Én vagyok a tipikus "mindent megengedek liba", akik sosem szabott határokat egyik exének sem. Meg is lett az eredménye sajnos.

A pasira márpedig figyelni kell, de nem észrevehetően. Ez van. Ti ha túl nagy szabadságot kaptok, akkor már pofátlanul bármit megengedtek magatoknak.


Kérdező: Vannak alkalmak, amikre igenis ILLIK a társát is meghívni a másiknak. Vannak kritikus alkalmak, amelyeken ha nem vagy meghívva, az kőkemény utalás arra, hogy nem vagy fontos.


Tapasztalat.

2018. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!