Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A recepciós hölgyeknek mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A recepciós hölgyeknek mennyire szokták csapni a szelet a férfiak?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy szép, huszonéves recepciós hölgy az illető, akkor elképzelhető, hogy "kikezdenek" vele az adott cég munkatársai, vagy ez szigorúan tilos?
2019. febr. 18. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Inkább a vendégek. Sokan visszaélnek vele, hogy kötelező kedvesnek lennie velük az alkalmazottnak. Rövid ideig csináltam csak ilyet egy barátom induló vállalkozásánál, hát nem volt egy álom. Kb a 60as csávó a feleségével a karján is végigudvarolta az összes nőt, aki ott dolgozott. Sokan reménykedtek abban is, hogy majd egy jó kis egyéjszakást összehoznak velem, ennek persze hangot is adtak. Az volt a szerencsém, hogy kis túlzással a jóindulatom miatt dolgoztam ott, tehát simán elküldhettem az ilyeneket az anyjukba. Munkatársak közül nem próbálkozott senki, ők tudták, hogy van párom és tiszteletben is tartották.
2019. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nap kaptam ajánlatot. Leginkább a cég ügyfeleitől de volt hogy kollégáktól is, nem érdekelte őket hogy a párom is a cégnél dolgozik. Az esetek 90%-ban olyantól aki párkapcsolatban élt.
2019. febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a recepciósok általában különösen csinosak és még feltűnően kedvesek is, ezért a válasz az, hogy nagyon. Nap mint nap rengetegen próbálkoznak be náluk, főleg vendégek, ügyfelek. Éppen ezért általában kifinomult technikájuk és nagy rutinjuk van, hogyan rázzák le a pasikat, szóval szinte esélytelen egy recepciós nőt munka közben meghódítani. Gondolom munkatársak is szokta bepróbálkozni, de belőlük eleve jóval kevesebb van, meg ugye ott van a "házi nyúlra nem lövünk" elv, amit illik mindenkinek betartani, ha nem akar később kellemetlen perceket.
2019. febr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon csapják,rendszeresen kapok ajánlatokat is,és van hogy vita is kialakul sajna...

Alapból kedves vagyok,de sok férfi ezt jelként fogja fel

2019. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szépek sztem folyamatosan kapják a bókokat, burkoltabb és kevésbé burkolt felkéréseket, de a legtöbb esetben inkább a külsősöktől, vendégektől.

Én nem recepciós voltam, hanem szabadtéri "üzletben" pultoztam, és mivel nem voltam kifejezetten szép meg volt súlyfeleslegem, azért annyira sokan nem csapták a szelet, de azért rendszeresen előfordult, főleg "vevők" részéről (vevő azért idézőjelben, mert úgy tett, mintha vásárolni akarna, aztán amikor kulturáltan elhajtottam, akkor már érdekes módon nem akart venni...), főleg ilyen apám-nagyapám korú, igénytelenebb fazonoktól. El tudom akkor képzelni, hogy egy dekoratívabb, szebb lány mennyi felkérést kaphat. Jó, persze nyilván függ attól, milyen ügyfélkör jár oda.

2019. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!