Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől hülyült így meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hülyült így meg?

Figyelt kérdés

Jóban voltunk egy sráccal az egyetemi csoportból, fél évig együtt jártunk haza, kb mindent együtt csináltunk. 2 hete nem találkoztunk, azóta nem ismerek rá.

Eleinte még normálisan írt chaten, ha nem is olyan kedvesen, mint szokott.

Most meg már kb csak azért keres, hogy konkrétan belémrúgjón.

Értem, hogy nem jöttek ki a dolgai, de nem én tehetek róla, meg más se igazán. Kiderült, hogy nem mehet külföldre 2 félévre, mert nem volt aközött a 4 között, akiket kiválasztottak az évfolyamról.

Pedig én szorítottam, illetve gyakran érdeklődtem is, hogy haladnak a dolgok, kértem, szóljon, ha megtudja.

Amikor írtam neki, igazán sajnálom, én is reménykedtem benne, hogy összejön (szóról szóra, meg így is gondolom), csak annyit írt vissza, hogy "Cch".

Gondolom, csak mert nem akart csúnyábban fogalmazni rám vonatkozóan.

Amikor megmondtam, nem megyek be jövő héten (most 2 hónapig nincs egyetem), mert sem bérletem nincs, sem a párom nem örülne neki, csak annyit írt "..."

Ha fél percig nem róla van szó, akkor már nem is reagál kb.

Megutált úgy, hogy szinte nem is beszéltünk, és nem képes velem tovább emberi hangnemben kommunikálni.

Pedig semmi rosszat nem mondtam. Sőt, mindig meghallgattam ma is, ha bármi problémája volt. Ahogy mindig.


Most viszont a mia viselkedése után annyira undorodom tőle, hogy fojtogat a sírás, és legszívesebben kimennék hányni.

Soha nem akarom többé látni, pedig tavasszal sajnos muszáj lesz.


2019. febr. 20. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
engedd el... ilyen ember, sajnos erre lehet tőle számítani. csalódtál benne, tovább kell lépned, el fogsz jutni oda, hogy közönyös leszel vele szemben, pár nap, hét, és ez lesz. most sokkoló, de utána nincs benne semmi. nekem is volt hasonló ma már nem izgat. olyan emberekkel veszem magam körül akikre számítani lehet. akire nem, azzal nem foglalkozom, nem éri meg.
2019. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Tök jó, hogy párkapcsolatban vagy és ez a hülye gyerek a legnagyobb problémád. Nem is baj, hogy így alakult, ezek után talán lesz időd a kapcsolatod ápolására is.

32/f

2019. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért, utolsó, neked sose voltak barátaid?

Ha lány lenne, az változtatna a dolgon? Csinálta már ugyanezt lány is, nem is egy.

Szóval a nemének most itt semmi jelentősége.

Vezesd le a frusztrációd máshol, hogy nincs nőd.

2019. febr. 20. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel sok mindent együtt csináltatok,így lehet volt benne némi érzelem is a részéről.Aztán hogy nem jöttek össze a dolgai,így haragszik az egész világra,meg rád is,mert összedőlt minden.Nem is értelek,kapcsolatban vagy.Tudhatnád hogy egy pasi csak úgy a semmiért nem fog mindent együtt csinálni,nagyon ritka az ilyen viszony.Likvidált,ennyi.Lehet hányni :)
2019. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudhattam volna, hogy ide csak frusztrált barmok járnak.
2019. febr. 20. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem talált cuncimókus. Egyrészt tök nyugodtan írtam amit írtam, másrészt van barátnőm, harmadrészt akivel fél évet utazgattam haza az még nem a barátom. De akkor ezek szerint normális dolog pánikrohamszerű tüneteket produkálni, hogy lekoptat egy fél éves ismeretség. Gondolom mikor a hapsid mondta, hogy nem tetszene neki, hogy lemennél a csávóhoz, még be is fostál. :D

32/f

2019. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először is vegyél vissza.

Másodszor, nem hozzá nem megyek (azt se tudom, hol lakik), hanem aznap nem megyek be valamit elintézni, ami az egyetemmel kapcsolatos, mert másik napon megyek.

Harmadszor, nem mondtam a páromnak semmit, anélkül is tudom, hogy nem esne jól neki, ha találkoznánk, ezért megyek másik napon be az egyetemre, hogy ne egyszerre menjünk.

De látom, baromira ismersz és belelátsz az életembe.

Hogy lehet ilyen undorítóan beszélni egyáltalán?

Szenny ez az oldal, komolyan.

2019. febr. 20. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!