Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Attól hülyült meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hülyült meg, hogy megkértem a kezét? Eddig tök normális nő volt.

Figyelt kérdés

Három évig éltünk együtt békében. Márciusban eljegyeztem, azóta uralkodni próbál felettem. Beosztja az időmet, kiosztja reggel a tennivalóimat, este beszámoltat mindenről. Ez még hagyján. Társaságban már kezdem szégyellni a jelenlétét. Kérdeznek a barátaink -engem- és ő válaszol. Megnézzük a meccset? Mi nem szeretjük a focit. (én imádom) Isztok egy Unicumot? Nem, mi a koktélokat szeretjük (én utálom)

Mi lesz ebből később, ha már mos ilyen sárkány?


2012. júl. 6. 12:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
93%
Kérd vissza a gyűrűt, ha nem tud viselkedni. Vagy hagyd el, az a legjobb.
2012. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
55%
papucs vagy, hogy eddig elviselted.
2012. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
96%
Utolsónak írnám.. Eddig nem volt ilyen, ahogy írta is a kérdező!:) Üljetek le , és beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy ez neked nem szimpi és változtasson vagy tovább lépsz!
2012. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltál vele erről beszélni? Nem biztos, hogy egy anonim fórumon kellene begyűjtened az együttérzéseket, hanem megbeszélni a menyasszonyoddal a problémákat. Ha erre nem vagytok képesek, akkor valóban nem kell esküvő.

De hidd el, akárkivel kötnéd össze az életedet, lesznek problémák, konfliktusok és nem lehet azt csinálni, hogy kilépsz a kapcsolatból, mert már nem minden rózsaszín köd.

2012. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
97%

Mond meg neki, hogy ez így - részedről - nem mehet tovább.

Adj ultimátumot: vagy részedről VÉGE, vagy sürgősen VÁLTOZTASSON a MODORÁN.


Ha nem teszi meg, hagyd ott. Nem diktátor ő, te pedig nem vagy rabszolga,nem vagy köteles elviselni a hülyeségeit.

2012. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy a férjeura, mutasd meg ki az úr a háznál!
2012. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
85%
4.-es: bár zöld kezet adtam, azért ez nem az a kategória, hogy nem lehet mindig továbblépni... ez nekem messze túlmenne minden határon, amit a kérdező leírt...
2012. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsés vagy, mert a legtöbben ezt csak a házasság UTÁN tapasztalják meg. Menekülj!
2012. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
99%

te jó ég. Hát azt mondja, hogy nem szeretjük a focit, erre az a válasz, hogy de én igen. Állj a sarkadra ember. És ne beszéljen már királyi többesben, ez a mi nem szeretjük a koktélt, ez olyan, mint amikor a kismamák mondják, hogy jön a 2. fogunk....

Ülj le beszélj vele, hogy kicsit fura lett, maradjon olyan, mint eddig.

2012. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek a harmadikkal
2012. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!