Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérnek a pasik állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérnek a pasik állandóan képeket?

Figyelt kérdés
Kva idegesítő.

2019. febr. 20. 23:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert szimpatikusnak tart és így a kib szott interneten keresztül olyan érzést ad egy kép/képek látványa mintha ott lennél mellette.

Én személy szerint ezért kérek képet egy lánytól, de általában úgy szoktam lereagálni az egészet, hogy "cserélünk képet?"

Akkor ő is kap rólam...

2019. febr. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert érdekled,és szeretné látni több képen is hogy hozzávetőleg hogyan nézhetsz ki??Ha pedig már együtt vagytok,akkor nem akar elfelejteni☺
2019. febr. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Én már volt, hogy rákérdeztem. Valóban, arra vrik.
2019. febr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%
Tehát ha nézek egy képet Chris Hemsworth-ről, olyan, mintha mellettem lenne? Akarok én is abból, amit szedsz.
2019. febr. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%

Akármilyen válaszhoz írom oda a koromat, jönnek a privátok, és az első üzenet mindig kb az, hogy "Küldesz képet?"

Mi a francnak küldenék képet magamról egy ismeretlennek? Mondjuk vannak vicces esetek, egyszer válaszként elküldtem egy régebbi képet Emma Watson-ról az pedig elhitte. XD

2019. febr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
48%

Kell új háttérkép, mert a Windowsos világítótorony elég unalmas már...


Küldesz újat? (fekvő kép legyen, mert a monitoromon az mutat jobban)

2019. febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
30%
Hát ez k@va jó 16-os!!!!!😊😊😊
2019. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%

Hogy elképzelhessék, ahogy szexelnek az illetővel, aztán kiverhessék rá.


Mégis miért kérnének?

2019. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen képet. Ha egy sima képet küldesz, ahol mondjuk városnézés közben télen nagykabátban mosolyogsz, arra nehéz ráfogni, hogy arra verik, ha egy ilyennel is megelégszik, akkor tényleg csak az lehet mögötte, hogy tudni szeretnék, kivel beszélgetnek, valószerűbb, talán kicsit személyesebb a társalgás.

Ha fürdőruhás/fehérneműs képet kérnek, akkor az valószínűleg tényleg önkielégítős célokat szolgál.

2019. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A jelenlegi szituáció az, hogy van egy srác, aki külföldön él, még tavaly ismertem meg itt Pesten(itt élnek a rokonai, csak ő már kint született). Akkor párszor randiztunk, de nem akartunk belőle távkapcsolatot. Viszont sokszor rámírt azóta, most lassan 1 hónapja minden nap rengeteget beszélünk. Ilyenkor normális, ha szokott kérni erotikus képeket is(nem meztelent)? Vagy az ilyen pasikat nem lehet komolyan venni? Amúgy minden más is érdekli velem kapcsolatban.
2019. febr. 21. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!