Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire kell odafigye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire kell odafigyelnünk párválasztás elején? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mondok egy pár példát, és kíváncsi lennék, hogy szerintetek mire kellene figyelni, mikor ismerkedünk, hogy később ne essünk bele a megszokás vagy engedékenység csapdájába, a rózsaszín köd miatt., vagy olyan buktatókba amik hosszútávon valami miatt szakítóokok lehetnek, ha nem tudjuk megbeszélni, mert máshogy látjuk, máshoz szoktunk hozzá.


Nekem rosszul esik, ha ismerkedésnél sétálunk egy téren, és mellettem megnézi a lányokat a srác. Ellenben tetszik, ha odafigyel rám. Például előre enged ajtónál.

Együttélésnél mennyire segítőkész, például ha megfőzök, ő elmosogat vagy fordítva. Néha én, néha ő porszívóz fel.


2019. febr. 21. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én legközelebb arra fogok odafigyelni, hogy mennyire sérült az illető az utolsó kapcsolatában. Pl ha olyan a helyzet, hogy megtiportak az egojat és rajtam akarja levezetni a dühét akkor messzire elkerülöm. Ugyanígy azokat is akikről feltételezhető a kapcsolatfüggőség, nárcisztikus személyiség, illetve ha valaki szarfacsari.
2019. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A párválasztás esetében van viszont valami, amit szinte SENKI nem vesz figyelembe:


Ez pedig az, hogy sok ember magas sem tudja pontosan, mit akar. Nézzünk egyetlen példát!


Van egy férfi, és egy nő. A pasi kissé balhés, csajozós, tipikus "rosszfiú". A nő ennek ellenére vonzódik hozzá, randizgat vele, megtörténik az első csók is, viszont azt kívánja bárcsak kedvesebb lenne a srác, mert úgy tudna vele komolyabb kapcsolatot kialakítani. A férfinak is tetszik a nő, és a női ismerőseitől (kitől mástól...) azt a tanácsot kapja, hogy legyen kedves. A pasas kedves lesz, a nő érdeklődése azonban fokozatosan csökken... végül már mással randizgat.


Hát azt kell mondanunk, hogy a srác itt eléggé elbaxta a dolgot. Ugyanis olyan nőt fogott ki, aki bár állandóan mondja, hogy kedves pasit akar, de mégis a rosszfiúkhoz vonzódik, tehát éppenséggel akkor tudott volna vele kapcsolatot kialakítani, ha ÖNMAGA MARAD.


Ezeket a dolgokat senki nem veszi számításba, noha tengernyi ilyen probléma van!

2019. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Önképzavar, sérültség, önbizalomhiány első körben, ezek nagyon le tudnak húzni, ha így belemész. Párkapcsolat mennyire prioritás az életében (pl ha azt mondja nagyon elfoglalt ember és a randi is nehezen jött össze akkor kár erőltetni). Ha ezek nem játszanak már van esély egy normális kapcsolat kialakulására.
2019. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rockarc ***** válasza:
76%

En inkabb arra vagyok kivancsi, hogyan boldogul egyedul. Milyen tervei, celjai vannak? Legyen sajat elete, baratai. Aki ezekben a kerdesekben rendben van, az tenyleg egy tarsat keres maga melle. Akinek semmi celja, az csak vontatni akarja magat. Olyan nem kell. Unalmas, celtalan kedves nobol rengeteg van. Gondolom a ferfi oldalra is ugyanez igaz.


Persze van meg rengeteg egyeb preferencia, de parkapcsolati szempontbol talan ez a legfontosabb. Van akinek meg az a fontos, hogy szoke legyen, buta, es sose fajjon a feje. Embere valogatja. Bar ezt nem neveznem minosegi parkapcsolatnak.


42F

2019. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
185 cm felett legyen
2019. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az sem utolsó szempont, hogy mennyire jött trágya családból. Nekem ugyan személyes tapasztalatom nincs, de két olyan barátnőm is van, akiknek a férjének kicsi gyerekkorban sérült az anyához való kötődés (franc tudja, ezt egy pszichológus biztosan jobban meg tudná fogalmazni). Mindkét barátnőm nagyon szereti a férjét, de ezeknek a pasiknak semmi sem elég. Mindegyik egy energiavámpír, sosem lehet a kedvükre tenni semmiben, minden szeretet kevés. Az egyiknél beteges féltékenységben nyilvánul meg (évtizedek óta). A másiknál képzelt betegségekben. Egyik sem tudta értékelni a lány elfogadó, normális családját (mert nekik olyan nem volt), egyszerűen kínkeserv mindkettővel az élet (az idősebb barátnőm már nem lép ki belőle, mert sajnálja. A fiatalabb még fontolgatja.) Aki fos családból jött, nem szabad összeállni vele, mert hosszú idő távlatában lehúz.
2019. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök! 👍👍👍 várok még választ, ha esetleg valakinek van ötlete :)
2019. febr. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!