Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásol téged,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol téged, hogy miket eszik a másik párválasztás szempontjából?

Figyelt kérdés

A következők:


1. Rengeteg gyors kaját töm magába.

2. Egészségtelen érkezés, sok cukros dolog, fehér liszt, de gyors kaja nem.

3. Vegetáriánus

4. Vegán

5. Nem tájékozott ételek terén, parasztos kajákat eszik.


Egyéb dolgokra is kíváncsi vagyok :D


2018. szept. 1. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Hat en a vegakat elkerulom messzirol, budos a fingjuk
2018. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
1,2 kizáró ok, az 5-ös csak abban az esetben, ha nem is nyitott, a 3 és a 4 rohadtul idegesít, nagyon szájhúzogatva viselném el, és csak akkor, ha nem hoz fel bődületes ostobaságokat "érveknek" és nem akar engem megtéríteni.
2018. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Én #3-as vagyok, de nem várom el a másiktól ugyanezt, viszont szakító ok, ha megpróbál erőszakoskodva rábeszélni a húsevésre. Egyen, amit szeret, de tudjon és szeressen főzni ő is, illetve sportoljon akármit heti párszor!
2018. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Ne dögöljön bele a sok szarba, amit eszik, ne hízzon el. Ne próbáljon téríteni, ne szóljon bele, én mit eszek, és ne nekem kelljen az ő kajáját megfőzni.


Ugyanezt adom.

2018. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
majd szépen ráveszem, hogy foglalkozzon magával de ne adjon megalapozatlan reformokra
2018. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#2 tehát mindenki dögöljön éhen :D

32/f

2018. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Én vegetáriánus vagyok, és örülnék, ha a párom vegetáriánus vagy vegán lenne.

34/F

2018. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem azt eszik, amit szeretne. Több az annál, hogy ő el tudja fogadni, hogy én vegetáriánus vagyok, így nem fogom pl. kakaspörkölttel hazavárni... hogy ő mit eszik, abba nem szólok bele, de az extrém módon egészségtelen étkezésről azért igyekeznék lebeszélni.


29/N

2018. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

1. Negatív

2. Negatív

3. Semleges

4. Semleges

5. Negatív


Én figyelek az étkezésemre, úgyhogy elvárom a lánytól is hogy legalább minimális szinten korlátozza magát és ne hízzon el.

2018. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

# 6


Sem vegán, sem vegetáriánus nem vagyok, nem eszem sok cukros, fehér lisztes mocskot, gyorskaját is ritkán, ellenben soha nem fenyeget az éhenhalás veszélye, és nem is csak parasztos vagy egysíkú ételeken élek. Nem hinném, hogy teljesíthetetlen, mivel én magam is nehézségek nélkül hozom ezt. Akinek ez ennyire nevetséges és abszurd, annak semmi keresnivalója nincs mellettem.

2018. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!