Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit tegyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit tegyek ha egyszerűen nem tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés
Annyira hülye vagyok de tényleg, tudom nem kell mondani. 4 éve vagyunk együtt 3 éve együtt élünk. 2x rajta kaptam ahogy neten flörtöl, es 2 éve egyszer megcsalt, ekkor szakítottam vele, 3 nap múlva sírva könyörgött. Megbocsátottam. Egy idő múlva úgy nézett ki jobb lesz a helyzet. Eljegyzés, esküvő, baba. Mielőtt a baba miatt lehülyézne valaki azért vállaltam mert mindig is ez volt a vágyam. Ezzel ellentétben a korhazban végig depresszióban voltam mivel a drének miatt nem adták oda a babám. Kijöttünk, nagyon boldogok voltunk, míg egyszer meg nem néztem a viberem ahol ugye volt egy olyan "üzenet" hogy a férjem épp akkor töltötte le a vibert mikor bementem a kórházba, es aznap volt utoljára aktív mikor kijöttünk. Számon kértem, annyit mondott hogy egyedül érezte magát.... Na erre én hülye ezt is elnéztem. Azóta csak rosszabb a helyzet, nagyon durván beszél velem semmit nem segít,nem mondja el a problémáit. De ha ez mindet nem veszem figyelembe nagyon jó ember, olyan aki ha épp elfogy a kaja inkább nekem adja. De nem értem magamat, egy normális ember már régen ott hagyta volna. Én miért nem tudom megtenni? Mi a fene bajom van..? Ez valami betegség lenne?
2019. febr. 21. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
Jó döntés volt a gyerek. Gratulálok.
2019. febr. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem jó döntés volt e a gyerek? Igen képzeld Ő volt az egyetlen jó döntésem.
2019. febr. 22. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg, csak egy gyenge lábtörlő, mint sokan mások. Kapj magadra némi önismeretet és önbecsülést, ha egyedül nem megy akkor marha gyorsan keress fel egy terapeutát.


Ha együtt maradsz ezzel az emberrel, azzal egy életre elcseszed a gyereked kötődési mintáit és azzal együtt az életét. Ha szereted, akkor lépsz.

2019. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!