Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha a párotok 2-3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha a párotok 2-3 év után is ugyanúgy viselkedik, mint az elején hogy minden nap elmondja hogy szeret, dícsér, puszilgat, ölelget az nem lenne sok nektek napi szinten?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem,nem volna sok.
2019. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt egy ilyen jellegű kapcsolatom..5 évig tartott és már úgy éreztem a végefelé,hogy megfulladok a szeretetétől :(
2019. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

A párom közel 6 év után is ilyen, és nagyon örülök neki.

Nekem nagyon fontos, hogy naponta többször megöleljük egymást, vagy csak fogja a kezem, amikor mellettem van, nekem is az érintés a szeretetnyelvem.

Illetve igen, az is jólesik, ha naponta többször megjegyzi, szeret, hogy fontos vagyok neki, hogy számíthatok rá bármi történik.

2019. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Párommal mi is 6 éve vagyunk együtt. És ezen a téren nem változott semmit. Örülök, hogy ilyen romantikusan érzelmes. :)
2019. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Én csak ilyen kapcsolatban tudok megmaradni hosszú távon. Értelmetlennek tartom azt a kapcsolatot, ahol 2-3 éven belül már teljesen kihül minden és hagyják elmúlni a szerelmet. Párommal ugyan úgy odavagyunk egymásért 5 éve. Egyáltalán nem sokallom, hogy minden nap van összebújás meg bókolás, meg szeretgetés.
2019. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Becsüld meg ha ilyen!

Én elk@rtam, a párom is ilyen volt, igaz nem évek múltán, hanem pár hónap után rászóltam, hogy hagyja abba, nyálas. Persze nem tudta csak úgy hirtelen abba hagyni, én marha meg folyton rászóltam azért, mert kedves volt velem :( szépen lassan kiöltem belőle azt a tulajdonságát. Azóta már mással vagyok, de visszasírom a kedves szavakat. Azóta se kaptam senkitől annyi figyelmet és szeretetet.

Te vigyázz a tiédre.

2019. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Mi pont ilyenek vagyunk. Nalunk nincs olyan, hogy tul sok. Korabban mindketten szenvedtunk attol, hogy masoknak a kevesebb is eleg. Vegre egymas mellett nem kell visszafognunk magunkat.
2019. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10 év házasság és 3 gyerek mellett is ilyenek vagyunk. 😊 Nagyon üresnek érezném az egészet, ha nem lennének ezek az ölelések, lopott csókok és random sms-ek. 😊
2019. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
9 év, két gyerek van mögöttünk, és minden nap van ölelés, sok puszi, érintés, simogatás, elmondjuk egymásnak, hogy szeretlek, meglepjük egymást egy csokival stb. Nem sok egyáltalán. Valószínűleg többek között ettől jó a házasságunk, és ezért nem csak lakótársak vagyunk ennyi idő után sem.
2019. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok? Az lenne sok, ha ezzel felhagyna. Egy nőt nem csak megszerezni, megtartani is tudni kell. A párom mindennap elmondja 3 év után is, hogy szerencsés, hogy vagyok neki és mennyire szeret. Másképp nem is tudnám elképzelni.
2019. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!