Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkednétek egy közel 30 éves férfival és kiderülne róla, hogy egy barátnője se volt még, mert kereste az igazit ugyanúgy vonzódnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Mivel 30 év alatt nem találtál senkit, aki külsőleg bejönne és kicsit jobban tetszene, mint az átlag, vagyis senki olyat, akinek te is tetszenél, ezért két dolog lehet: nagyon nyomi pasi vagy mind külsőre, mind kisugárzásra vagy ami valószínűbb: szépségkirálynőre vágysz. Egyik esetben sem szeretnék veled megismerkedni.
2019. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Undorító, provokatív válaszokra nem vagyok kíváncsi! Válaszodat jelentettem!
2019. márc. 13. 22:48
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban a provokatív, hogy megírtam, hogy nem vonzódnék hozzád és azt is, hogy miért?
2019. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 Azért, mert egy előítélesledő ribi vagy aki elvan telve magától. Hogy mondhatod valakire azt, hogy nyomi? Ki vagy te hogy valakinek ezt mond?
2019. márc. 13. 23:49
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam, hogy nyomi vagy, sőt, valószínűsítettem, hogy inkább arról van szó, hogy szépségkirálynőt akarsz. Olvasd át lehiggadva. De lehetsz te a világ legjobb pasija, a stílusod a harmadik ok, ami miatt nem kellenél.
2019. márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én csak undorodom ettől a hierarchikus gondolkozástól. Attól, hogy nekem valaki tetszik még nem azt jelenti, hogy nekem csak a szépségkirálynők jönnének be. Meg egyáltalán mi ez a szépségkirálynő dolog, ez egy rang vagy mi? A stílusom azért ilyen, mert utálom a címkézéseket, mint pl. nyomi, szépségkirálynő, ezzel csak az igazságtalanságot és a hierarchiát implikáljátok!
2019. márc. 14. 07:11
 17/19 A kérdező kommentje:
Ja és elmondanám azt is, hogy nem én vagyok a hibás, hogy nem találok senkit se, mert próbálok aktívan ismerkedni. Engem frusztrálnak az ilyen előítéletek. Talán megkéne ismerni a másikat ahelyett, hogy elkezd címkézni.
2019. márc. 15. 20:33
 18/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedj külföldiekk le valahogy jobban megtaláltak eddig társkeresőkön. A magyar lányok nők többsége előítéletes sajnos.. Nekem speciel a hajamat szolták le mindig hogy pávás bagy hogy túl fiús amíg a külföldiek többségénel meg tetszik.. Ez tinderen volt. Sajnos tényleg számít az hogy hova születik az ember.. 😕
2020. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A stílusodból is látszik, hogy nagyon negatív a kisugárzásod. Nem csoda, ha nem vonzódnak hozzád a nők.
2020. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!