Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egyre gyakoribb jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre gyakoribb jelenség többdiplomás, helyes pasiknál, hogy mulyák?

Figyelt kérdés

MSc diplomámat csinálom, mellette dolgozok egy nagy multinál pénzügyi-számviteli területen. Kezdeményezni nem szoktam, de szoktam "kedves" lenni, ilyen "tetszel nekem te idióta, vedd már észre" indíttatással.

Azt veszem észre, hogy sok férfiben rengeteg szorongás és frusztráció van, komolyan csak a bunkókkal lehet manapság ismerkedni?

Próbálom ilyenkor az önbizalmukat növelni, ebédnél mondom, hogy azért le a kalappal, hogy itt meg ott is tanultak, ezt meg azt is elérték, de kb. csak rontok a helyzeten, jobban zavarba jönnek.

Nem igazán értem, hogy mi játszódhat le ezekben a pasikban, azt megértem, ha valaki kicsit megszeppen egy szép lánytól, (egoista pitsa vagyok, amúgy is csúnya vagyok, mit képzelek magamról, tudom-tudom) na de ennyire?



2019. febr. 23. 22:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
5%

Nem mulya a legtöbb, hanem szimplán meleg, ezért tartod mulyának, mert érdeklődése irántad nulla.


Majd beindul, ha jön valami Asgore Dreemurr szerű szakállas fazon, öltönyben meg ilyenek.

2019. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%

ezt is elmebetegek hóbortja, hogy csendes, visszahúzódó embereket lemelegeznek

életedben nem láttál még meleg embert, legextrovertáltabb, legkommunikatívabb emberek egyikei

2019. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
17%

#12


...


Mert a melegek csak és kizárólag extrovertált poéngyárak lehetnek...?


Ez ugyanolyan általánosítás, csak a másik irányba.


Nem minden meleg olyan mint a South Park-os Meleg Al bácsi vagy Mr.Furkó.

2019. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
31%

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem k***va ellenszenves vagy, kérdező.


"Szoktak fiúk próbálkozni, csak pont nem azok, akik kellenének.


Az nem nagyképúség, hogy tisztában vagyok magammal."


Jó, akkor most kicsit elemezném ezt a két mondatot. Most itt vagy arról van szó, hogy tényleg jó nő vagy, és szokás szerint megugorhatatlan szintre tetted a lécet, és nagyon zavarja a kis lelkedet, hogy a szerinted hozzád méltó férfiak, vagyis a 0,00000001% nem téged akar - mely esetben nagyon sajnálunk és fogadd együttérzésünket-, vagy kissé túlértékeled magad, elhitetted magaddal, hogy jó nő vagy, és nem érted, miért nem vagy elég jó a férfiak krémjének. Akárhogy is van, rohadtul nem sajnállak :)



"Tudom nektek az lenne a legjobb, ha minden lány szűz lenne és kisssebbégi komplexusos. :D"


Hát, ha nem is az, de mindenesetre nem kéne, hogy el legyen szállva magától. Tudod, a férfinek valakihez képest kell férfinak éreznie magát, és a modern időkig úgy volt, hogy a női szerepnek - anyának lenni, feleségnek lenni - volt egy szentsége, volt egy kultusza, és volt mit meghódítani. Ha a férfi egy ilyen hozzád hasonló, modern, 21. századi hiperöntudatos nővel találkozik, akin egyből látja, hogy mindenkiről ilyen frappánsan megmondja, hogy hányas a kabát, hát azt tényleg lehet, hogy inkább elkerüli. Te annyira csúcsszuper vagy, hogy gyakorlatilag nem is a köztünk, földi halandók között lenne a helyed, hanem neked a feministák mennyei istennője jobbján kéne ülnöd, hogy ítélj élők és holtak között. Te egy ilyen éteri lény vagy, aki a teljes beteljesedettség állapotából, a felhők közül nézi ezeket a szerencsétlen, béna férfiakat, és néha ledob nekik egy-egy tanácsot fentről, szánalomból, mint amikor adsz egy lerágott csontot a kutyának. Te tulajdonképpen önmagadban is egy tökéletes egész vagy, társra csak azért van szükséged, mert merő jótékonykodásból néha úgy döntesz, hogy megosztod néhány szerencsés nyertessel az istennői fényedet. Jól mondom?



"Kiéhezve meg aztán pláne nem vagyok ;)"



Jajjjjdecukkkimégkacsintgat is ;);););););););) Hogy te mennyire jó fej vagy!!! :))))))))))) Biztos nagyon sok mindenért meg kellett dolgoznod az életben! :)))))))))))))

2019. febr. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
26%

"Azt veszem észre, hogy sok férfiben rengeteg szorongás és frusztráció van, komolyan csak a bunkókkal lehet manapság ismerkedni?"


Köszönd meg a hozzád hasonló nőknek. Ezt tette a férfiakkal a feminizmus. Maradtatok volna nők, mi maradtunk volna férfiak. Most, hogy elértétek a célotokat, és sikerült férfivá válni, mit csodálkoztok, hogy nem tudunk mit kezdeni veletek? Női testben élő férfiak vagytok. Kell ilyen a buszomnak. Én olyan nőre vágyom, akire ha ránézek, látom benne a gyermekeim anyját, és nem akar a fejemre nőni. És szelíd és arra vágyik, hogy védelmezzem. Nem ilyen öntudatos p*csákra, mint te.



"Próbálom ilyenkor az önbizalmukat növelni, ebédnél mondom, hogy azért le a kalappal, hogy itt meg ott is tanultak, ezt meg azt is elérték, de kb. csak rontok a helyzeten, jobban zavarba jönnek."


Az a tippem, hogy te túl jó nő vagy. És minden normális férfi megtanulja a saját kárán, hogy az ilyenekkel vigyázni kell, és kerülik őket, mint a tüzet. Miért? Azért, mert ezek tudnak a legtöbbet ártani. Mert tisztában vannak a hatalmukkal és ki is használják. Én akárhányszor próbálkoztam jó nőnél, mindig ráb**ztam. Ma már oda se megyek hozzájuk, mert minek? Úgyis ott van 15 méteres körzetben a hülye kigyúrt majom gazdájuk, ha meg nincs, akkor általában fekete özvegyek, számító p**sák, akik valamit akarnak tőled. Nincs az az isten, hogy nekem átlagos pasi létemre egy 10/10-es nő csak úgy zöld utat adjon, azonnal gyanút fognék. Azt hinném, hogy valami rosszakaróm bérelte fel, hogy kicsesszen velem, vagy valamit el akar lopni tőlem. Olyan, mintha találnál százmillió forintot egy táskában az utcán. Az úgy nincs rendben, hogy az csak úgy magától hozzád kerül, az valakinek nagyon fog hiányozni, és valamelyik végtagod fogja bánni, ha felmarkolod...



Bevallom, ha tényleg így van, tehát ha valóban szép lányként vannak ilyen nehézségeim, úgy van bennem egy jó adag káröröm. Merthogy ironikusnak érzem. Az élet vicces tud lenni, nem?

2019. febr. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%

Rengeteg oka lehet, írok párat, válogathatsz! :D

- Nincs apaminta. Egyre több az olyan fiatal, aki apa nélkül nő fel és kimarad az életéből a férfias minta. Ehhez sokszor még párosul, hogy a válásban még az anya is szétesik. Egyetemen nekem is volt pár hasonló csoporttársam és érezhető volt valahogy bennük ez a dolog.

- Tanulásmánia. Húzósabb egyetemeket sokan csak úgy tudnak összehozni, ha rengeteg időt szánnak rá és kevesebb idő jut a szociális életre és ennek fejlesztésére. Koleszos szobatársam is ilyen volt. Viszonylag visszafogott szülők, akik éjjel-nappal nyomták, hogy neki tanulnia kell és nem a barátaival lógni. Egyetem végére is nagyjából egy tizenéves kisgyerek szintjén mozgott szegény.

- Negatív tapasztalatok és/vagy tapasztalatlanság. Az itteni nők által általánosan hangoztatott "minden pasi becsajozhat, csak legyen kedves és hasonlók" dologgal ellentétben, a valóság teljesen más. Egyre több férfi képtelen kialakítani bizonyos jellegű kapcsolatokat a másik nemmel és nem értik a kudarcok okát. Ha egy férfi fiatalon nem szerez tapasztalatokat a társkeresés terén, amik a jó irányba terelik és motiválják, szinte el is veszett ezen a téren.

- Amilyen párokat látnak. Tudom, ezért is jár itt az irgumburgum, de a valóságban a külső alapján hasonló párokat látni általában. Nem rohangálnak gyönyörű nők átlagos vagy átlag alatti külsejű férfiakkal, ebből pedig leszűrik a férfiak, hogy ilyennél nincs esélyük. Ráadásul, rengeteg nő szeret egónövelő háremet tartani. Sok pasi ezért inkább hagyja a fenébe a dolgot.


DE a dolgot ne csak a diplomás srácokra húzzuk rá, hanem összességében az egész társadalomra. Felgyorsultabb világ, több infó, több stressz. Mindkét nemben, anyagi és társadalmi helyzettől függetlenül egyre több olyan embert látok, akiknek szétesett a szociális életük.

2019. febr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%

A mulyasag es a diploma között nehany altalad látott férfi alapján nem érdemes messze menő következtetéseket levonni.


A frusztrált férfi kommentelokrol annyit, a kérdező hölgy miert alkudna meg, es érne be kevesebbel, mint amilyen ferfira vágyik?

Egy kövér, ápolatlan es teljesen visszahuzodo lány se vonzó sokaknak. Miért kéne olyan férfinak, akinek nem az esete? Ha nem olyat választunk, aki külsőre es belsore is vonzó, akkor sose lesz boldog a kapcsolat.


Nem a nők igényei miatt kell sírni, hanem tenni es fejleszteni magunkat.

Aki mulya, tegyen ellene. A tanulas nem csak lexikai tudasbol, hanem kommunikációs es szemelyesegbeli skillekbol is kene alljon.


Egy nő rengetek energiát fordít magára. Fodrász, kormos, szepsegapolas stb. Emellett egyetemen tanulhatnak, vannak karrier terveik. Ha ők ennyit foglalkoznak magukkal, akkor miért ne lehetnenek elvarasaik a masik fellel szemben?


(negatív értékelés jöhet nyugodtan, engem nem zavar)

2019. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
66%

"A frusztrált férfi kommentelokrol annyit, a kérdező hölgy miert alkudna meg, es érne be kevesebbel, mint amilyen ferfira vágyik?"


Mert az életben mindenkinek meg kell alkudnia, azért. Vagy ez csak ránk, férfiakra legyen igaz?


Amúgy meg felőlem ne alkudjon meg, de akkor meg ne csodálkozzon, hogy nem találja a mesebeli álompasiját. Pontosan tudom, mennyire válogatósak, kicsit se tudom őket sajnálni. Szétfrusztrálják a legnormálisabb pasikat, mert nem nyertek a genetikai lottón, aztán találnak egy 185+ centis alfamajmot, aki beindítja a kis fantáziájukat, aki már elég jó nekik, csak aztán arról meg kiderül, hogy egy csélcsap szélhámos és nem nézi semmibe. Jajajjaj. Aztán jönnek ide sírni a gyk-ra. Ha nekem egy ilyen csaj gimiben igent mondott volna, én a tenyeremen hordoztam volna, és én éreztem volna magam a világ legszerencsésebbjének. De nem. Mert aki így gondolkozik, az biztos kétségbeesett lúzer. Vagy csak nem voltam elég magas, nem tudom.


Asszed, a nők csak az igényességre mennek? Lóf**zt. Kérdezz meg pár fiatal képű srácot, pl. engem, hogy mennyire van esélyük nőknél. Semennyire. Akiről elmondható, hogy mindig kb. 5-6 évvel fiatalabbnak nézik mindenhol, az férfiként akár le is húzhatja magát a vécén, a csajok nem fogják komolyan venni. Persze jön a duma, hogy "jaj, ne is foglalkozz velük, jóképű vagy", meg hogy majd ezt egyszer mennyire fogják értékelni a nők, de egyáltalán nem így van. Nem akarják velünk egyesíteni a génjeiket. Egyszerűen azt üzenik nekünk, hogy alanyi jogon nem vagyunk elég jók, bármit teszünk. Te erre hogy reagálnál, ha mellette minden nap álló farokkal ébrednél? Hogy a világ azt üzeni neked, hogy a te vágyadnak nincs létjogosultsága? Nem értem, mit csodálkoznak az emberek, hogy egyre több a lövöldözős incel meg egyéb módon bekattanó ember. Az nem úgy van, hogy majd mi lejjebb csavarjuk a vágyainkat. Ha egyszer valaki megszületik, az vágyik a nőre és kész. Akár elfogadják ezt a nők, akár nem. És ha az élet azt jelzi vissza nekik, hogy nem adhatnak utat a vágyuknak, akkor egyre inkább azt érzik, hogy nincs vesztenivalójuk és nincs miért betartaniuk a szabályokat.

2019. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
80%

#18

Hát nem tudom, én rengeteg kölyök képű pasit ismerek, akiért odavannak a csajok,szóval ez hülyeség.

2019. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
15%

Jó, akkor mutasd be nekem őket. Mert én meg egyet se ismerek. Azt viszont tudom, hogy gyerekkoromtól kezdve azt hallgatom az anyámtól, a nővéremtől és a nővérem barátaitól, meg bármilyen idősebb nőrokontól, hogy "úúristen, hogy te milyen cuki vaagy, hogy érted meeeenyire fognak egyszer bolondulni a lányok, bár idősebb lennél egy-két évvel!:)" (tényleg nagyon cuki kisgyerek voltam), aztán körülbelül így jártam:


https://www.youtube.com/watch?v=gFi9LMCKyzM


És a nők állítólagos rajongása valahogy azóta se jött meg. Ellenben azt látom, hogy a markáns arcú, körszakállas és főleg magas és vállas pasikért bolondulnak. Meglátom egy cuki csajt, és amikor feltűnik mellette fél perc után a szerencsés hím (merthogy sosincsenek egyedül, nehogy már valaki azt higgye, hogy bepróbálkozhat náluk), aki maga a természet mintapéldánya a 180 centijével, jó mély hangjával meg a körszakálljával meg rasztájával meg tököm tudja, mijével, akkor mindig elgondolkozom azon, hogy ezek szerint EZZÉ kéne válnom, hogy ilyen csajom legyen. Ez kell nekik b**meg, nem én. Nem is értem, mi a francot esztek ti a szakállon? Jó érzés, amikor nyalnak és ott szurkál összevissza? Jó, amikor beleragadnak a morzsák reggeli után, és smárolás után a fele rád kerül? Jó érzés egy bokorral smárolni? Engem a hideg kiráz tőle, a pár milliéteres borostát se tűröm meg magamon. Sok majom lány, akinek ez kell. Meg a ki***ott magasságfetisizmusuk.

2019. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!