Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egyre gyakoribb jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre gyakoribb jelenség többdiplomás, helyes pasiknál, hogy mulyák?

Figyelt kérdés

MSc diplomámat csinálom, mellette dolgozok egy nagy multinál pénzügyi-számviteli területen. Kezdeményezni nem szoktam, de szoktam "kedves" lenni, ilyen "tetszel nekem te idióta, vedd már észre" indíttatással.

Azt veszem észre, hogy sok férfiben rengeteg szorongás és frusztráció van, komolyan csak a bunkókkal lehet manapság ismerkedni?

Próbálom ilyenkor az önbizalmukat növelni, ebédnél mondom, hogy azért le a kalappal, hogy itt meg ott is tanultak, ezt meg azt is elérték, de kb. csak rontok a helyzeten, jobban zavarba jönnek.

Nem igazán értem, hogy mi játszódhat le ezekben a pasikban, azt megértem, ha valaki kicsit megszeppen egy szép lánytól, (egoista pitsa vagyok, amúgy is csúnya vagyok, mit képzelek magamról, tudom-tudom) na de ennyire?



2019. febr. 23. 22:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom,munkahelyen kívül máshol is próbálkozol-e,nem lehet,hogy tabu nekik a munkahelyi kapcsolat?
2020. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Már megint te vagy a Corvinusról? Atyaég, nem kellene erőszakosan rájuk hajtani VAGY tényleg nem tetszel nekik, főleg a másik posztod alapján. Nem azért mert nem vagy GYÖNYÖRŰ, INTELLIGENS, SIKERES hanem mert olyan ellenszenves vagy.

Ismerek egy pár sikeres férfit akik nem mulyák de a te fajtádtól vakaróznak...

2020. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak néhány választ olvastam el, de én egyáltalán nem tartom ellenszenvesnek a kérdezőt. Itt gyakorin, ha valaki le meri írni, hogy ő egy szép nő, akkor egyből boldog-boldogtalan betámadja a hülyeségeivel. Szerintük mindenki egoista, aki merészeli bevallani, hogy szépnek tartja magát... De hát a rondák vannak többségben, szóval ez nem meglepő.


Értem mire gondol a kérdező, bár a diplomának szerintem nincs ehhez sok köze, egyszerűen ilyen a személyiségük. Ez ilyen “megszoksz vagy megszöksz” eset; vagy elfogadod őket ilyennek és rááldozod az idődet, hogy megnyíljanak vagy pedig keresel egy határozott, magabiztos embert. Azért van arany középút is, nem mindenki egy bunkó ..eci, akinek van önbizalma. Nekem nincs sem időm, sem kedvem bátorítgatni egy férfit, az ilyenek mellett akkor is elmegyek, ha egyébként jól néznek ki. Sajnálom, ez van.

2020. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!