Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy az anyós megtartja a párod elozo házasságából való esküvoi albumot?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy mert emlék. Oké, de majd azt is elofogja venni a miénk mellett és nézegeti hogy milyen szépek voltak a volt feleségével???
2019. febr. 24. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit gondoljak.


Nekem az apukám tartotta meg az előző feleségével az esküvős képeiket, mert az is emlék. Nem jöttek ki jól, a nő megcsalta, ezért szétváltak útjaik. Anyukámat nem zavarták a képek, de sose nézegettük. Kisgyerek korom óta tudom a dolgot. Mikor előkerültek az esküvős képek, mesélte anno, hogy ő volt az előző felesége, akivel nem illettek össze, aztán azzal folytatta mondandóját, hogy "aztán nem sokkal később megismertem életem szerelmét, édesanyádat..." Ezt kisgyerekként én teljesen helyre tudtam rakni magamban, "elraktam a felső polcra", azt kész, nem igazán beszéltünk róla eztán. Nyilván nem volt kirakva közszemlére, csak egy régi albumban pihennek a képek azóta is. Ha megfognád és összetépnéd a képeket, mivel lenne jobb? :)


Elhiszem, hogy zavar, de ezzel csak azt akarom mondani, hogy az számít, ami a jelenben van. Emléknek emlék, nem lehet kitörölni a múltból. Te vagy a párod mellett most, téged választott és ez az ami számít. Ezek a képek nem fogják befolyásolni a jövőbeli életeteket.

2019. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy ő mit nézeget nagy unalmában? Egyébként én magam is megtartnám az előző házasságom emlékeit. Az a másik ugyan úgy az életem része volt x évig és csomó szép emlékem lesz vele attól, hogy a kapcsolat tönkrement. Ez nem azt jelenti, hogy az új partner kevesebb, vagy nem vagyok mellette 100%-ban elköteleződve.

De itt még mindig csak az anyósról beszélünk. Úgy se látod, hogy mit csinál a régi képekkel akkor nem mindegy? Arra koncentrálj, hogy a kapcsolatod milyen.

2019. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos a felháborodás és a kérés.


Az akkor volt, a gyermeke megházasodott, semmi rossz nincs abban ha megtartja.

2019. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez a normális!!!
2019. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem érdekelne, amíg nem az orrom előtt, direkt venné elő. Azért nyilván szólnék, hogy: " mama, miért akar kihozni a sodromból heee?"
2019. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért mit csinálna vele? Dobja ki? Neki ez egy emlék, abból az időből amikor te még sehol nem voltál. Te mit tennél? Kidobsz emlékeket?
2019. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondolom, nincs közöd hozzá.
2019. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor biztos velem van a gond.

Én nem tartanám meg a volt házasságomról a képeket. Miért is? Elmúlt, érvényét vesztette...

Csak az az érdekes hogy mikor a párom bejelentette hogy összeházasodnak az volt az anyós reakciója hogy jól meggondolta? Az a lány valójában nem szereti őt....és milyen igaza is volt! Nem sok szép emlék van a házasságból de ez már más téma. És az anyós mindig panaszkodott a menyére, amikor meg kiderült hogy elválnak akkor azt mondta hogy ennek már ideje volt hogy megtörténjen... na mind1.

2019. febr. 24. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
...az az anyós véleménye. De mi köze is van ahhoz hogy ők boldogok vagy sem?
2019. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is megtartottam az exemmel készült esküvői képeimet. Hogy miért? Mert a közös gyerekünknek fontos lehet, hogy a szülei valaha tényleg egy párt alkottak. Egyébként is egy emlék, ami része az életemnek. Attól, hogy már nem vagyunk egy pár, nem tudom (és nem is akarom) kitörölni, mert az az x év is hozzájárult ahhoz, hogy az vagyok, aki...
2019. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!