Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, vagy vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy vele?

Figyelt kérdés

Hali.

3 éve élünk együtt a párommal. Én vagyok a nő. Probléma a következő: a párom tisztaság és rendmániás, mindezt úgy, hogy ő nem nagyon tesz érte semmit, tőlem várja el. Merthogy ez a nő dolga, és ő ezt látta az anyjától. Az anyját nem nagyon érdekli semmi azon kívül, hogy patika tisztaság legyen a házban. Én nem vagyok ilyen, de nyilván takarítok. Heti kétszer pucolom a fürdőt, wct, felsöprök minden nap a házban, ha többször nem is, de hetente azért porszívó, felmosás. Hetente 1szer 2szer mosok, naponta 2szer 3szor mosogatok, stb, tehát azért rend van, tisztaság. Mivel én is dolgozok, rohangálok ide-oda, van hogy valami elmarad, de azt másnap megcsinálom. A párom szerint rendetlen vagyok és igénytelen, és állandóan "csak szól". Példa: tegnap már nem volt kedvem harmadszor is elmosogatni, úgy gondoltam, hogy majd ma megcsinálom. 3 tányér volt a mosogatóban, 3 pohár, meg két kanál. Este èrtem haza, és azzal fogadott, hogy egy órás litániát tartott arról, hogy èn soha nem fogok megváltozni, és ez többször ne forduljon elő.

Úgy voltam vele eddig, ha neki ez a mániája, akkor majd odafigyelek mégjobban, hadd örüljön, de nekem ez a tegnapi sok volt. 25 éves vagyok, és úgy érzem, hogy meg akar nevelni. Én nem szólok neki, ha valamit úgy hagy, mert minek, fogom, és elrakom. Ő meg kb lesi.

Én vagyok igénytelen? Mert teljesen úgy érzem már magam, azt is mondta, hogy így egy pasi sem fog mellettem maradni, ha ilyen igénytelen vagyok...


Köszi a válaszokat.



2018. aug. 30. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz hallani?

Ha ezek után is vele maradsz, és ezt tűröd, akkor igen, veled van gond.

2018. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt akartam hallani, köszi! (Komolyan)
2018. aug. 30. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En fogtam volna es eloszor kulturaltan felvilagositottam volna rola, hogy neki sincs vizallergiaja, es ha o annak ellenere hogy ez ekkora igenytelenseg, megis ott ult a mosatlanok mellett, akkor egy undorito diszno.

Ha meg nem veszi a lapot, akkor vagy belenyomom a fejet a mosatlanok vizebe vagy feldugom valamelyik mosatlant a seggebe, aztan otthagyom.

Hülye vagy te hogy ezzel a faszival szpatod magad evek ota? Mazochista vagy? Utalod magad? Vagy aranyfarka van vagy mi az isten...?!

2018. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hangosan felröhögtem ezen most. De ja, tök igazad van neked is :)
2018. aug. 30. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Veled van a baj. Már a kapcsolat elején meg kellett volna húznod a határokat. Ehelyett szép csendben magadra vállaltad a cseléd szerepét. Most meg csodálkozol.

Én volt úgy, h szégyen ide-szégyen oda, de két napig gyűlt a mosogatnivaló, mert nem volt egy percem se. A férjem berzenkedett, h mi ez már. Én meg szépen megmondtam, ha nem tetszik, neki is van keze. Na, innentől nem szólt: vagy megvárta, h megcsinálom vagy megcsinálta ő. Azóta lett mosogatógép, úgy hogy most megcsinálja ő. :)

A szuverenitásodat kutya kötelességed megőrizni egy kapcsolatban is. Most már nem tudom mit csináljál, mert már nincs tisztelet feléd...

2018. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Sokáig nekem ezek a dolgok nem tűntek fel sajnos. Hát, ilyenkor kell lassan kilépni.
2018. aug. 30. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak egyszer az életben akadnék össze egy ilyen pasival...fél óra és sírva mosogatna. Nem akarlak megbántani kérdezö,tényleg,de te nagyon-nagyon hülye vagy,hogy ezt eltüröd.
2018. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben két esélyes a kimenetel. Ha jó napom van, akkor értékelem a stand upot, és bepisilek a röhögéstől.

Miért, mi van, ha előfordul? Elmosogat? Elfenekel? Nem nézhetem a matinét?

Ha rossz napom van, akkor mosolyogva vagdosom falhoz az összes tànyért, és onnantól nem kell mosogatni.

Mondjuk én nem is azért rabszolgázok, hogy buksi simit kapjak, ha jókislány voltam és szót fogadtam. Jutifalat is van?

2018. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek. Voltak más gondok is, szakítottunk. Legközelebb nem esek ilyen hibába. :)
2018. aug. 31. 09:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Hüha! Ilyesmi nem sokszor fordul itt elö a gyakorin,igazán büszke lehetsz magadra! Remélem a következö párod már úgy fog bánni veled,ahogy megérdemled :)
2018. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!