Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki elkezd veled ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki elkezd veled ismerkedni/beszélgetni, mikor szólsz neki, hogy nem akarsz kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Maximum csak flörtöt vagy kalandot.


Hol van az, amikor ez még nem tűnik beképzelt megnyilvánulásnak, hogy előre szólsz, de még nem hívott el direktben el. És amikor már késő szólni.



2019. febr. 24. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehetőleg minél előbb, hiszen úgy korrekt.
2019. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert ha elhív, az már egy kapcsolat lehetősége? Akkor ráznám le, ha semmi sem akarnék. Ha a szex belefér, akkor nem.
2019. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyértelművé válik, hogy szeretne tőlem valamit. Az olyan ciki mikor csak kedves veled vagy haverkodni akar aztán közlöd vele, hogy nem akarsz tőle semmit pedig nem is olyan szándékai voltak. Én általában megvárom amíg egyértelmű, hogy többet akar.
2019. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhív, akkor jelzem, hogy milyen formában találkozom vele. Ne legyen félreértés.
2019. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Csak ha direktben nyilvánul meg. Nem hinném, hogy egy beszélgetés miatt szólni kéne.
2019. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szólok, hogyha látom és érzem, hogy többet akar, de én meg nem.
2019. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

attól függ, hogy fejezi ki közben magát. Mi először emaileztünk, cégen belüli levelezésben körül írta, hogy milyen jó, hogy írunk. Aztán párszor elmentünk futni, közben beszéltünk, hogy de jó, hogy itt vok, késtem pár percet, már hiányoztam, belémkarolt, pedig nem estem el, szóval közeledett. Aztán hívott tévézni, mert odavagyok a forma 1-ért, milyen jó lenne együtt szurkolni, igaz, ellenfeleknek szurkolnánk, ekkor esett le, hogy talán nemcsak haverkodnánk. Legközelebbi futáskor leültünk beszélni, elmondtam, hogy nekem így jó, mivel új vok a városban, örültem, hogy van vki, akinek kedve van mászkálni, nem terveztem többet. Még meg sem melegedtem a városban, de már rögtön kinézett a kollégám. Ő dominánsabb, én egyszerűbb vok, nekem ő barátra sok(k) lenne.

Szóval, várd meg, amikor már egyértelmű, hogy többet szeretne, mint te tervezted.

Mert ha előtte mondod meg neki és olyan a temperamentuma, nagyon rosszul fogod érezni magad, ha kiröhög, semmibe vesz, megsértődik, beképzeltnek fog tartani, stb. stb.

2019. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
házasságunk után 8 évvel
2019. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!