Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A diétán kívül mitől volt...

A diétán kívül mitől volt annyira lapos hasa a 70'es 80'as 90'es években a testépítőknek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már növik meg stb miatt kidülled a hasa az olympian a testépítőknek, és tudom akkor még csak tesztoszteront szúrtak. Azzal is tisztában vagyok hogy nagyon alacsony a testzsír százalékok, itt arra gondolok mint pl. : Frank Zane, brutális vákuumozást tudott csinálni, milyen gyakorlatok jók a laposabb, minél jobb tartású hasért?

2018. dec. 25. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Svéd péniszpumpa?
2018. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
Kérdésedben a válasz
2018. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a kaja megkerülhetetlen: nyilván a nagyobb tömeghez nagy középrész jár, nem tudják kikerülni, hogy ott is hipertrófia legyen, de az is hozzá jön, hogy akkora izomtömeghez nagyon sokat kell zabálni.


Vákuum gyakorlat (tummy vacuum vagy stomach vacuum angolul) jó erre, bónuszként még a derekadnak is jót fog tenni. :)

2018. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz, a legfontosabb hogy nem volt növi és ugye a genetika.
2018. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki értelmes választ írt! És csak ez az egy gyakorlat jó rá? Illetve milyen módon mennyi ideig?
2018. dec. 26. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!