Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne természetes...

Érdemes lenne természetes tesztofokozókat szednem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, több oldalon olvastam hogy 30 éves kor alatt felesleges ilyesmit szedni, de azt is olvastam hogy kb. 20% feletti testzsírnál csökken a férfiak tesztoszteron termelése. Na most nekem a tezstzsírom közel 30% szóval elvileg nem pörög maximumon. Most épp szálkásítok mert nyilván egészségesebb lenne lemenni 20% alá. Érdemes lenne addig is ilyeneket szednem, hogy + erőt adjon az edzésekhez legalább kalóriadeficit ideje alatt?

2018. szept. 5. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Feleslegesnek tartom , de ez saját vélemény .
2018. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csodaszer, de ha gondolod próbáld ki. Bajod nem lehet tőle, hisz ez csak a te saját termelésed maximalizálja. Nem olyan mint amikor beviszel heti többszáz mg tesztót.

Legrosszabb esetben nem ér semmit, és kiadtál rá párezer forintot.

2018. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges, inkább ha bírod a koffeint akkor valami pörgetőt vegyél. Mellé egy kis plusz beta alanin hogy legyen energiád (azért írom csak mert nekem ez vált be).
2018. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem akkor inkább hagyom a tesztofokozókat, pörgetők is működhetnek, csak kúraszerűen mert nem szeretnék nagyon rákattanni a koffeinre.
2018. szept. 5. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, meló és egyetem mellett nem volt sok motiválom meg erőm edzeni, gondoltam kipróbálok egy teszto fokozót, nekem bevált, de lehet csak placebo az egész
2018. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!