Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Érdemes lenne természetes tesztofokozókat szednem?

23 éves vagyok, több oldalon olvastam hogy 30 éves kor alatt felesleges ilyesmit szedni, de azt is olvastam hogy kb. 20% feletti testzsírnál csökken a férfiak tesztoszteron termelése. Na most nekem a tezstzsírom közel 30% szóval elvileg nem pörög maximumon. Most épp szálkásítok mert nyilván egészségesebb lenne lemenni 20% alá. Érdemes lenne addig is ilyeneket szednem, hogy + erőt adjon az edzésekhez legalább kalóriadeficit ideje alatt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, testépítés, tesztoszteron, szálkásítás

2018. szept. 5. 20:19  Privát üzenet  

A válaszok
Feleslegesnek tartom , de ez saját vélemény .

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. szept. 5. 20:24 Privát üzenet

Nem csodaszer, de ha gondolod próbáld ki. Bajod nem lehet tőle, hisz ez csak a te saját termelésed maximalizálja. Nem olyan mint amikor beviszel heti többszáz mg tesztót.

Legrosszabb esetben nem ér semmit, és kiadtál rá párezer forintot.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. szept. 5. 20:42 Privát üzenet
Szerintem is felesleges, inkább ha bírod a koffeint akkor valami pörgetőt vegyél. Mellé egy kis plusz beta alanin hogy legyen energiád (azért írom csak mert nekem ez vált be).

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. szept. 5. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem akkor inkább hagyom a tesztofokozókat, pörgetők is működhetnek, csak kúraszerűen mert nem szeretnék nagyon rákattanni a koffeinre.

# 4/5Időpont 2018. szept. 5. 21:41 Privát üzenet
Én 22 vagyok, meló és egyetem mellett nem volt sok motiválom meg erőm edzeni, gondoltam kipróbálok egy teszto fokozót, nekem bevált, de lehet csak placebo az egész

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. szept. 6. 09:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha pl veszek egy adag proteint, használom xy ideig amíg el nem fogy, de utána leállok vele akkor is tapasztalható lesz a visszafejlődés mint a steroidnál? Vagy a proteinnél nem mert az természetes?
A karunk oldalirányba történő kitolása természetes mozdulat?
Ülőmunka mellett természetes a pocak?
Természetes módon lehet olyan fizikuma egy nőnek mint amilyen most van Charlotte Flair-nek?
Természetes tesztoszteron fokozó (k)?
Ti elítélitek azokat akik nem természetes módon végzik a testépítést? Ti mit gondoltok róluk?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!