Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas férfinak miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfinak miért jó ha játszhat más érzéseivel?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi. Nagyon sokat beszélgettünk, folyamatosan keresett, de mindig is probáltam megtartani a pár lépés távolságot. De egyszerűen már nem megy, beleszerettem. Tudom hogy nem fogja elhagyni értem a feleségét, hiába rossz a kapcsolatuk, meg nem is akarom. De nem értem hogy akkor miért hajt még a mai napig is. Több mint 4 hónapja találkozgatunk, csókoloztunk, de ezen kivül semmi sem történt, és nem is fog, se ő se én nem akarom. Mégis keres, hogy találkozzunk, ha lemondom a találkozót rögtön szervezi az újat. De miért csinálja ezt? Még ha szeretői státuszba lennék akkor látnám értelmét, de így hogy megbeszéltük higy semmi olyan nem lesz, így nem értem. A döntés már megszületett hogy kilépek az életéből, csak a végső elhatározás hiányzik még.
2019. febr. 25. 05:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem játszik az érzelmeiddel.Megbeszéltétek,az már más kérdés,hogy akkor Te nem vagy őszinte vele azzal kapcsoltabn,hogy mit érzel,és hogy mit szeretnél tőle.


De olyan ez,mint a kisgyerek a csokiboltba,csak körbenéz,amiből van kóstoló,abból vesz,már amennyit lehet,és így boldogabban megy haza.Van valami pozitív plusz dolog.És bár egy egész táblával nem falhat be,szemezgethet belőle, az éhségét csökkenti,valamint kis boldogsággal dobja meg.

2019. febr. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De tudja hogy szerelmes vagyok belé, mert érzi, látja. Csomó talit lemondtam már pont emiatt, aminek mindig annyi lett a vége hogy ha nem is sok időre de legalább 10 percre fussunk össze, hogy lásson egy kicsit. Én hülye, meg nem tudok nemet mondani holott azt kéne. Ha rajta múlna a 7 minden napján találkoznánk.
2019. febr. 25. 06:02
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Hajtja a vadaszoszton, ennyi.

Ketszer tortent h amikor exeknek mondtam h mar nem szeretlek, elkezdtek teperni mint a pincsikutya, hat nehogy mar... az egyik mindog ugy irt h tudod en vagyok akibe mar nem vagy szerelmes...na ugyanez a helyzet a ferjjel, tudja h vannak erzelmek, addig uti a vasat amig meleg.

2019. febr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Neki is jó, neked is jó. Hol itt a probléma?
2019. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%

Mert jól eaik neki szorakozni.

Növelu az egóját.

2019. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mindenki magáért felel. Megbeszéltétek hogy semmi olyan nem lesz. Belementél így is, a te döntésed volt. Vagy vállalod az érzelmi szenvedést ami ezzel jár, vagy kiszállsz. Bármikor megteheted.
2019. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Hiányzik neki az izgalom.És dróton is tud rángatni,mert tudja mit érzel.És persze a szex is a szeme előtt lobog,mindegy mit mond.
2019. febr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem vállalom, mert ugyan azt megbeszéltük hogy szex nem lesz, de azért az hogy így belehabarodtam az ő hibája is. Mert tett azért hogy megszeressem, ha ugyanolyan marad mint az elején akkor ez nem történik meg. De már az is megfordult a fejemben, hogy a b opció vagyok neki. Ha tényleg szétmegy a feleségével, legyen mellette rögtön más.
2019. febr. 25. 07:51
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet belédszeretett...
2019. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti, mert hagyod.
2019. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!