Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas férfinak miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfinak miért jó ha játszhat más érzéseivel?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi. Nagyon sokat beszélgettünk, folyamatosan keresett, de mindig is probáltam megtartani a pár lépés távolságot. De egyszerűen már nem megy, beleszerettem. Tudom hogy nem fogja elhagyni értem a feleségét, hiába rossz a kapcsolatuk, meg nem is akarom. De nem értem hogy akkor miért hajt még a mai napig is. Több mint 4 hónapja találkozgatunk, csókoloztunk, de ezen kivül semmi sem történt, és nem is fog, se ő se én nem akarom. Mégis keres, hogy találkozzunk, ha lemondom a találkozót rögtön szervezi az újat. De miért csinálja ezt? Még ha szeretői státuszba lennék akkor látnám értelmét, de így hogy megbeszéltük higy semmi olyan nem lesz, így nem értem. A döntés már megszületett hogy kilépek az életéből, csak a végső elhatározás hiányzik még.
2019. febr. 25. 05:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt nem értem ha beleszerettél akkor miért nem vállalod be? Neked aemmi vesztenivalód nincs. Borulj a nyakába, írj rá a feleségére hogy kezdjen pakolni mert jönnél a helyére. Ha pasi megpróbál leállítani akkor tényleg csak játszani akart veled. Nem egy ilyen kapcsolatról tudok ahol a harmadik bevállalta és mindent vitt. Az igazsághoz az is hozzátartozik hogy könnyű annak aki tét nélkül játszik. 😉😂👌
2019. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szakitani ugy kell h megszakitasz vele minden (!) kapcsolatot. Akkor kezd el gyogyulni a sziv es kezdesz masra is figyelni magad korul.

Jah es majd megtanulod h amikor egy ferfianak rossz a hazassaga meg nincs is az asszonnyal koztuk mar semmi, csak lakotarsak, a feleseg egy harpia stb, ezeknek a 90%a kamu h felebressze benned a vagyat h te mentsd meg. Eseteg legnagyobb szazalekaban tok normalis elete van otthon, de ezzel a dumaval konnyebb p.ncit fogni.

2019. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igen jó tanuló pénz. Annyira viszont nem vagyok szemét hogy felnyomjam a fe

leségénél!!! Meg tudnám tenni, de nem.

2019. febr. 25. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!