Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez kerül a gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom elhidegült tőlem, el akar hagyni, valószínűleg meg is csalt. Nem vagyunk házasok csak jegyesek, élettársak. Van egy 1.5 éves kislányunk akit magával akar vinni messzire albérletbe. Keresete nincs, jelenleg felnőttképzésre jár ahonnan járulékot kap. Én vagyok gyeden a gyerekkel én vagyok vele a legtöbbet. Mi a menete a gyermek elhelyezésének?

32/F


2019. febr. 25. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Be kell adni bíróságra. Ha Te vsgy Gyed-en otthon egész jok az esélyeid.
2019. febr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gonosz. A szívem szakad meg mindkettőért igazából. De ha el akar menni mert nem szeret, már nemtudjuk megjavitani, maradjunk barátok stb.. akkor mit tegyek? Ne lássam a kislányomat akit én nevelek? Többször lebukott hogy másokkal flörtöl, megbocsátottam. Alig látja, tanul. Ezt nem vethetem a szemére és nem is akarom. De a kislányt nem veszíthetem el, nekem ő a mindenem.
2019. febr. 25. 09:20
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Ha te vagy vele gyepen, akkor nagyon jó esélyed van.

Csak azt nem értem, mibol éltek, ha o sem dolgozik.

2019. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gyed, Családi+ írtam hogy ő is kap keresetpotló juttatást (ez munkaügyis képzés) valamint az adókedvezmény. Ez így összesen 150 körüli összeg.
2019. febr. 25. 09:37
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy a nő csak két hónapja tanul vagy egy hete....
2019. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tavaly szeptember óta.
2019. febr. 25. 09:58
 7/11 anonim ***** válasza:
A te vagy vele GYED-en az azt jelenti, hogy te vagy otthon, nem dolgozol?
2019. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha te vagy gyesín te is munkanélküli vagy
2019. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rockarc ***** válasza:
0%

A birosag anyaparti valas kerdesben, de ez tipikusan olyan esetnek tunik, ahol neked vannak jo eselyeid. A gyerek szempontjabol az a jo, ha veled marad. Mindenkeppen kell egy ugyved, mert igy se lesz sima menet.


42F

2019. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A birosag anyaparti valas kerdesben"


Persze, mivel az esetek 99%-ában az anya van otthon a gyerekkel. Ha az apa van otthon vele, akkor más a helyzet.

2019. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!