Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzom mindig ugyanazoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom mindig ugyanazokat a helyzeteket be?

Figyelt kérdés

Nehezen leszek szerelmes de ha az leszek az borzasztó. Mert mindig viszonzatlan és hiába nem beszélünk hónapokig/évekig én úgyanúgy szeretem és minden nap gondolok rá.

Most megint egy ilyenbe vagyok már egy hónapja nem beszéltünk mégis mindig gondolok rá és nem bírom elengedni.


2019. febr. 26. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én exemet nem tudtam elengedni teljesen 5 éve már. Bár most már elakarom, mert elég volt. Nem leszek már fiatalabb.
2019. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajlamos lehetsz idealizálni embereket. Mennyire ismered a valós énjüket azoknak, akiket eddig megszerettél?
2019. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig ugyanazt csinálod akkor mindig ugyanazt várhatod.


Képzeld el az emberi kapcsolatokat, főként a párkapcsolatokat egy tükörként.Minden partner tartja ezt a tükröt ami megmutatja nekünk, hogy hol vagyunk még gyengék, hol kell fejlődnünk és/vagy nemesednünk, hogy elérkezhessünk egy minőségibb érzelmi és lelkiállapotba.


Ha valamit nem ismersz fel, egy öntudatlan cselekvést vagy blokkot magadban akkor értelemszerűen addig fog ismétlődni a helyzet amihez vezet amíg nem realizálod azt magadban és el nem kezded az önmeghaladást.


Ezért "vonzod be" mindig ugyanazokat a helyzeteket.



"Nehezen leszek szerelmes de ha az leszek az borzasztó. Mert mindig viszonzatlan"


Nyilván itt érdemes keresgélni.Nos elsősorban azt célszerű tudatosítani, hogy ilyenkor valóban szerelmet érzel-e vagy illuzórikus ábrándképekről zuhansz a talajra.Másodsorban pedig a mindig viszonzatlanság komoly "hibát" jelez a rendszerben, tehát valahol kell lennie egy megakadásnak.Gondolok itt akár egy önfeladó magatartásra ami ösztönös taszítást válthat ki a másik nemből.

2019. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt hogy csináljátok. Nekem egy idő után bármi unalmassá tud válni.
2019. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!