Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhetnek a nők, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetnek a nők, amiért egyes válaszolók itt folyton ostorozzák őket, hogy ilyenek meg olyanok?

Figyelt kérdés

Konkrétan:

- aranyásónak

- önzőnek

- prostinak

- hazugnak

- beképzeltnek

- flegmának

meg még sok egyébnek nevezik őket elég sokan.

Mit gondolhatnak erről a csajok?

Nem rossz érzés ez nekik?

Vagy netán tisztában vannak vele, hogy ez sok esetben így van?



2019. febr. 26. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem veszem magamra, van elképzelésem arról, hogy milyen emberek írhatják. Jelentéktelen emberek véleményével minek foglalkozni, aki csak ahhoz ért, hogy dobálózik szavakkal, általánosít? Épp az a baj, hogy aki ilyeneket fröcsög interneten, annak nincs töke ahhoz, hogy mondjuk egy illetékes nõnek mondja, akin ezt tapasztalta és vele vitassa meg a problémákat. Könnyebb láthatatlanban ujjal mutogatni mindenkire, és ismeretlen arctalan embereken levezetni a feszültséget, csak hogy épp ez nem vezet sehová.
2019. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Én igazából sajnálom őket. Normális, munkájukban és magánéletükben sikeres férfiak nem a nők kritizálásával vannak elfoglalva. Ha ilyenek lennének a nők, akkor miért akarna a férfiak 90 %-a társat?
2019. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Tudom, hogy vannak ilyen nők, de nem veszem magamra, mert nem tartozom ebbe a rétegbe. Egyedül az általánosítás undorít, de az minden téren, nem csak itt. Azok akik itt fröcsögnek szerencsére úgyis egyedül fognak megrohadni, pontosan úgy, ahogy azt megérdemlik.
2019. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon egyszerű: nem tartozunk ezekbe a primitív csoportosításokba és nincs közünk a gyenge karakterű, kiskamasz 20-30asok szinte csak szexen alapuló, r.bancos párválasztásához.
2019. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy ez általánosítás ami nem igaz mindenkire. Én tisztában vagyok a saját tulajdonságaimmal, a pozitivakkal is és a kevésbé pozitivakkal, tudom, hogy állok másokhoz és mik az elvárásaim, egy olyan valakivel aki sztereotipiák alapján azt hiszi ismer és leír anélkül, hogy ismerne azzal nincs dolgom semmilyen fokon, nem izgat. Ha neki ettől jobb, hogy ezen címszavakkal mentegetőznek a saját hiányosságaikra hát felőlem aztán. Aki ilyen értelmi szinten van, annak úgy sem tudnám megértetni, hogy nem minden nő ilyen, ahogy nem minden pasi sem bunkó önelégült szexmániás p*ts, de nyilván ha ez a sztereotipia kerül elő akkor rögtön jön a hős férfiasságot oltalmazó szenbeszéd, hogy ők nemis ilyenek. Nem hát, ahogy a nők sem olyanok, van ilyen, de azzal meg nem kell foglalkozni, ennyire egyszerű.
2019. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha egy nőt beképzeltnek és flegmának neveznek, az egyértelműen annak a jele, hogy jó úton jár, tekintve, hogy még ma is sokan úgy gondolják, hogy képzeli azt bármely nő, hogy bármiben is merészeljen törekedni a saját érdekei érvényesítésére.
2019. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Időnként megírom némelyiknek, hogy ezek szerint nem vagyok nő, de ostobának tartom az ilyen embereket.
2019. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem rossz érzés, felőlem mindenki azt írogat, amit akar.
2019. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Önző, hazug prostiöntudatom van, és röhögök az egészen.

Amikor egy adott kérdés, vagy komment felhúz, olyankor sokszor elgondolkodom (miután lehiggadok), és önelemzek egyet, hogy vajon miért zavar, amit az a másik ember írt. Remek önismereti gyakorlat! :)


Amúgy rendszerint nem veszem magamra az ilyesmit, inkább az szokott érdekelni, hogy az adott kérdező, aki ezt a véleményt megfogalmazza, mitől lett lelki sérült, és nőgyűlölő. Segíteni általában nem tudok rajta, szóval rendszerint csak csendben szánom szerencsétlent.

2019. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Engem például megrémiszt. Addig nincs baj, amíg névtelen fórumokon dühöngenek, de azért látható néha a hírekben, mi van, ha egy-egy őrült bekattan.
2019. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!