Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan férfi rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi rajtam kívül aki már huszonévesen megunta a nőket?

Figyelt kérdés

Már arra se igazán érzek késztetést hogy a szexet hajtsam, a többiről nem is beszélve.


Az történt hogy már nem érdekelnek a nők. Nem izgalmasak számomra, nem akarom őket megismerni, de még megdugni se igazán.


Néha egy két sző szokott nagyon tetszeni, de csak szexuálisan vonzanak.


Meguntam a nőket, az udvarlást, a puncsolást, a versengést.


Maradok inkább egyedül, nincs szükségem rátok, nők!


F/28


2019. febr. 27. 10:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva,hogy homokos vagy,csak még nem tudsz róla.Egy haveromnàl is így kezdődött
2019. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Felemelkedtem. Rajtam nem tudnak többé uralkodni a nők."


:D az rendben van, ne is hagyd, hogy uralkodjanak rajtad a nők, de azért ne legyünk már úgy beállítva, mint valami elnyomó népség, aki a férfiakat ledózerolja és megeszi vacsorára... majd találsz olyat, aki minden szempontból jó lesz, de azért tudod, más szemében a szálkát... önmagadba is nézz.

2019. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy órája még csajozós kocsit akartál venni. :D
2019. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2019. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge kamu :D, ha annyira unnád a nőket, nem lógnál itt ebben a kategóriában nonstop és tennéd fel a nőkkel kapcsolatos kérdéseidet :D.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Nofene, mi történt azóta? :'(

2019. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Maradok inkább egyedül, nincs szükségem rátok, nők!"


Jaj, mekkora veszteség :)


Úgy írod, mintha egymást tiporva rohannánk utánad.

2019. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Lumpaci Balázska, téged is ku.rvára unnak már itt a nők és nemcsak azok.
2019. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy lelkisz*r lehet ez a tag :D Megis érdemled, hogy minden nő atbaxott :DDDDDD Looooser
2019. febr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha rondának születsz, azért miért a nőket kell okolni? Ha én rondának születtem volna, megérteném, hogy nem kellek a másik nemnek. A teremtőt okold inkább :D Spórolj plasztikára, vagy festesd másmilyenre a hajad, sportolj vagy mittudomén.
2019. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Már az se tud felizgatni ha egy tényleg jó nő rázza előttem magát, nincsenek hatással rám."


Előtted max ilyenek rázzák magukat


[link]


nyugi, ezekre én sem izgulok.

2019. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!