Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejezzem be ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem be ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tarskeresözök de csak feluletesen mert nincs idöm es emiatt inkabb beérem a csettel , nagyon vonz a világ hogy mindig van masik pasi , ha egyiket megunom vagy ö un meg .

Altalaban arra is hasznalom az ismerkedest ( föleg ) hogy az étvágyam visszaszoritsam.

Nem verek át senkit , az adatlapomon is irja hogy semmi szandekom semmire.

Persze videózni is szoktam meg nagy ritkan talalkara is megyek , föleg azokkal akik inszisztensek , es nem valogatok sokat mivel tudom hogy úgyse lesz semmi belöle

Igy akadt ram egy pasi aki nagyon sokat irt es elöadta hogy komoly stb komoly szandekokkal amit murisnak tartottam es mivel olyan sokat beszeltunk , lassan napjaim reszeve valt .

Rengeteget biztatott meg kedves volt stb igaz túlzóan sokat latott a kezdödö kapcsoltunkba . Eleg hamar sor kerult talalkara is , gondoltam adok a fogyasnak ugyanis ha talalkara hivnak azelött par nappal szinte alig eszem

Persze utana túlzottan kiájult tölem stb

De tudta hogy nem akarok semmit

Eldumaltunk par hetet es jól szórakoztunk de mint minden ilyen kapcsolat , kezd kifújni . Allitólag ö többet szeretett volna ettöl a kapcsolattól stb es allitólag nem kapta meg pedig megtörtent minden köztunk

Az igazsag az , hogy nem illünk össze szerintem , idösebb mint en stb

De most nehez mert fuggöve lettem a telefonhivasaitól es a biztatásától amelyek megritkultak .

Egyelöre mas pasival nincs kedvem csettelni

Légüres térbe kerültem

Mi a teendö ?



2019. febr. 27. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépni ha nem jon be.
2019. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten kötödsz hozzá ahogy veszem észre.

Lehet hogy ő szeretett volna komoly kapcsolatot veled, de te nem és emiatt tovabballt.

Ha hiányzik, jó volt vele minden, miért nem próbáljatok meg együtt folytatni?

2019. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!