Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így megalázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így megalázni valakit? Úgy érzem soha nem fogok tudni normális kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Ma elmentem a nőgyógyászhoz, mert összeszedtem valamit.

Vizsgálat után megjegyezte, hogy a kisajkaimat igazán "lecsípethetném.... " de nagyon lekezelő es otromba hangsúllyal. :(


Nagyon kilógnak, én tudom, de hogy mondhat ilyet egy orvos, akinek az emberek egészsége a legfontosabb?


Nagyon megalázva éreztem magam és alig vártam, hogy végezzünk.


Most kialakult bennem egy erős komplexus és nemtudom hogy fogok bárkit közel engedni magamhoz szexuálisan mert úgy érzem ronda vagyok ott lent.. :(


Hogy tegyem túl magam ezen?

22N


2019. febr. 7. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűen. Írd be a keresőbe, hogy "saláta punci", aztán olvasd el, hogy a pasik mennyire imádják.

A nőgyógyászt meg cseréld le, mert nem normális.

2019. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Bunkó orvosokkal nem kell foglalkozni.
2019. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

Jah. Teljesen oké vagy.


Én nyalnálak.


32 f

2019. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez hülye. De most komolyan. Az ilyennek bevonatnám az engedélyét.
2019. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Arra gondolj, hogy több millió férfi él a közeledben és ez közülük egyetlen egynek a véleménye. Ki nem szarja le, hogy mit gondol? Aki szeret téged, úgy szeret, ahogy vagy.
2019. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Azta.Miért nem mondtad csípjen le,maga az orvos,nem tart itt ilyen alkalmakra ollót vagy szikét?

Én még nem találkoztam ilyen orvossal,de nem tudom akkor mit szól,mikor idősebb nők mennek.

2019. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Nehezen hiszem, hogy ezt mondta az orvos.
2019. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezzel foglalkozni,nagyon sok fiúnak direkt ez a fajta tetszik,vagy van akinek mindegy hogy milyen,ha szeret mindenhogy imád. Hidd el,nincs okod bármilyen testi dolog miatt letörnöd.

Az orvosok néha bunkók,főleg a nőgyógyászok. Nem tudom lehet-e olyat,de talán panaszt tehetsz ellene,ha az megnyugtat. Menj másik orvoshoz legközelebb. Én is hasonló okok miatt váltottam orvost.

Elmentem hasi fájdalommal,és a röntgen után annyit mondott hogy "Tán nem vagy terhes.." A szakértelem csúcsa.

Anyukám mesélte hogy az ő idejében egy még bunkóbb npgyógyász dolgozott ott,akivel megesett egyszer,hogy leordított egy nőt szülés közben hogy ne picsogjon hogy fáj,mert befelé ugye nem fájt?!

Ő is boldogan lehúzta ott a karrierjét,aztán nyugodtan ment nyugdíjba. Senki nem mert panaszt tenni a bunkóság miatt,mert úgysem érdekelt volna senkit. Orvost lehet váltani,ez a legegyszerűbb.

2019. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképpen válts orvost.


Illetve nézegesd magad a tükörben, szerintem ez segít megbarátkoznod az esetleges hibáiddal (ami szerintem amúgy nem hiba), mert ha ismered magad, nézegetsz képeket, akkor sokkal reálisabban tudsz viszonyulni az ilyen megjegyzésekhez.

Ez semmiképp se szegje a kedved, a pasik legtöbbjét igazából nem érdekli, hogy most kicsit kilóg-e a kisajkad vagy sem, amikor ágyba viszik a szerelmüket, akkor örülnek neki, hogy kényeztethetik és ilyen helyzetbe kerülhetnek, amíg egészséges vagy, addig a heteroszexuális férfi társadalom 0,0001%-át fogja csak érdekelni, hogy közben hogy néz ki a puncid, de ezeket meg jobb is kerülni (és valószínűleg már az előtt is kiderül róluk, hogy ilyen helyzetbe kerülnétek, tehát védve vagy).


Amúgy lehet, hogy a klinikán van valamiféle újfajta kezelés, aztán ezt akarta promózni. Ahova én járok, ott is vannak mindenféle műtétek, amiket a váróban vetítenek és reklámoznak, bár nekem ugyan soha meg nem említette az orvos, lehet, hogy a tiéd ilyen kis túlbuzgó volt a kérdésben. De a lényeg, hogy ezt ne vedd magadra, akármilyen bántó is volt. Nem mérvadó a véleménye, ő orvos, naponta lát 500 puncit, érthető, ha elege van belőle.

2019. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 peca1000 ***** válasza:
69%

A nőgyógyász munka után bemegy a kocsmába:


- Arcok, végre arcokat látok! :)

2019. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!