Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes dolog humoros,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes dolog humoros, vicces képeket küldeni olyannak, akivel ismerkedsz?

Figyelt kérdés
Vagy mémeket :D fontos nekem a humor, a humorérzék megléte, és mikor már úgy érzem, valakivel elértem azt a határt, hogy lehet vele poénkodni, szívesen megosztok vele hasonló tartalmakat.

2019. márc. 1. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Hát nagyjából, ilyen 12 éves szőrösödő kukijú kis taknyos udvarlási stílusa :)
2019. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A humort nagyon szeretem... de a mémek nekem nem elég kielégítő humorkategóriák... nekem kevés :)


Tehát ebből ne ítélj! De ha akar tőled valamit a delikvens, nem fog negatívan reagálni...

2019. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Más által kitalált és megalkotott dolgokat küldözgetni - ez kb. ilyen Sas kabaré / Szeszélyes Évszakok NÉZŐ szintű "humorérzék" meglétéről tanúskodik.
2019. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Párommal a netes kommunikációnk mindig is nagyrészt ilyenekből állt. Szerintem a humor hozzátartozik egy jó kapcsolathoz. Ezzel meg egész jól ki tudod szűrni, hogy ki az, aki nem neked való. Az meg kifejezetten aranyos meg romantikus szerintem, amikor megvannak a közös kis kedvenc mémjeitek. Én nem tudom az életem olyannal elképzelni, aki nem érti ezeket vagy nem partner ezekben.
2019. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 marcipántea ***** válasza:

Szerintem a beszélgetés stílusából elég jól lehet érzékelni, mennyire vevő a humorra a másik fél. Én csak akkor küldenék ilyet, ha pont valami olyanról beszéltünk, amiről később látok valami humorosat. De ezt is csak akkor, ha tudom, hogy érteni fogja, mert vevő rá. Ha van pár vicces megjegyzésed, amire jól reagál, akkor elvileg nem fogja zokon venni.

Hogy gyerekes vagy sem, az attól függ, milyen szintű poénokról van szó.

2019. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt meg kell érezni, a másik mire vevő.

Van aki frászt kap tőle és van aki szereti.

2019. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Én simán szoktam randon gifes mémekkel reagálni beszélgetésben, szerintem az egyik legjobb dolog, amit bepakolhattak messengerbe :D

Engem nem zavarna.

2019. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!