Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzést kelt bennetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzést kelt bennetek, ha egy nő úgy fogalmazza meg azt, hogy valakinek van egy fiúja, hogy "van egy faszija"?

Figyelt kérdés
Nekem a gyomrom forog tőle, annyira nőietlen, közönséges, lotyós. Ti hogy látjátok?
2019. márc. 1. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Számomra is elég primitív megfogalmazás.
2019. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem nevezném a barátomat "faszinak" vagy "pasinak".
2019. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem hallottam még ezt a kifejezést ilyen helyzetben, csak férfiaktól, akik más, idegen, valamiért nem szimpatikus, vagy számukra jelentéktelen férfira használták. Nem is tudom elképzelni más helyzetben.
2019. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisse kozonseges, de nehany viszonyt jol kifejez. Szerintem nagyban fugg attol, hogy kikre hasznalja. Amugy en is inkabb fickot mondok olyan esetben, ha nem tartom olyan minoseginek a kapcsolatot.
2019. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem ez a lila halvány fingom sincs róla" szövegektől kap el a hányinger!
2019. márc. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony használom a hűtlen, jellemtelen, egoista hímneműekre.Ezek nem többek, mint faszik.Lehet felháborodni, nem igazán hat meg.
2019. márc. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Én is használom, ha olyan a helyzet... ezek csak szavak. A te viszonyulasod határozza meg azt, hogy ez gáz vagy rossz.

Bizonyis szövegkörnyezetben, bizonyos emberekre baromira nem igaz és nem odaillő, de más helyzetben meg lehet odaillő.

Ne legyél már álszent. Minden amit te használsz SZAVAK szerinted mindenkinek tetszenek? Ha meg nem, nem egyszerűbb nem rugózni ezen?

Nálam is sok szó nem a legkedvesebb formulám hát azokat nem is használom. Tudnék sorolni peldákat de mint említettem ki nem írom őket ;)))

2019. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindegy a kontextus.

A női ismerőseim komoly, hosszú távú, megbízható, szimpatikus partnerét férjnek, barátnak, párnak hívom.

A két hetente szakító, másik nővel lelépő, majd magát visszakönyörgő, nyíltan a párját megcsaló, semmibe vevő, szeretőt tartó, naplopó, alkesz, drogos, megbízhatatlan, komolytalan hímneműeket pasinak, csávónak, faszinak.

2019. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!