Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyire kelt ez visszate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire kelt ez visszatetszést a szemetekben?

Figyelt kérdés

Ha a férfi havi 1-2 alkalommal úgy akar szexelni, hogy előtte fogyasztotok alkoholt?

Nyilván nem kapufa meg társai szint mértékéig, hanem 1, max 2üveg bor, per éjszaka.

Egyébként egyáltalán nem iszik, még csak sört se.


2019. jan. 9. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Nálam plusz pont. Jobban el tudja magát engedni úgy az ember. Soha nem lennék együtt olyan pasival, akivel nem tudok leülni meginni valamit ha éppen olyan kedvünk van. Semmi kivetnivalót nem látok abban, ha heti egyszer megiszunk valamit.
2019. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Kizaro ok. Soha nem iszom. Undorodok az alkohol szagatol is mas emberen. Akaratom ellenere ne akarjon senki semmire kenyszeriteni/utasitgatni.

N

2019. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Én nem szeretnék ilyen párt de nem is ítélem el ha valaki csak így tud ellazulni, inkább kicsit sajnálom.
2019. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én se iszom soha, a kedvéért sem fogok számomra rossz ízű dolgot fogyasztani.
2019. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell félni, talál elég olyan nőt, akit ez nem zavar. Én nem vagyok ilyen, számomra egyáltalán nem vonzó egy piaszagú férfi. És őszintén sajnálom azokat, akiknek alkoholt, vagy drogot kell fogyasztani ahhoz, hogy lazák, felszabadultak legyenek.
2019. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha működik a szerszám és csakis minőségit! A melytorok az kicsit neccesebb, mert nem akarok hányni... bírom, de olyankor furi. Plusz akkor úgy kell időzíteni, hogy nekem utána ne kelljen vezetnem egy jó 12 óráig. Én is szeretek iszogatni, vacsihoz szoktunk 1-1 pohár bort. De amúgy megkérdezhetem, hogy miért? Neked másabb úgy a szex? És a párodnak miért kell innia, az úgy nem jó ha csak koccint veled? Nekem volt úgy hogy én ittam és ő koccintott velem (mármint kitöltöttük, koccintás, majd később lefolyó). Én nem vagyok másabb amúgy alkoholtól szex közben.


26n

2019. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem iszom alkoholt, de még alkalmakkor sem, így nekem ez nem tetszene, nyilván neki sem, hogy nem lennék benne partner. Ezért csak szintén "nem ivóval" tudom elképzelni a jövőm.
2019. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért. Elég fura kérés.
2019. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem sokszor válaszolok, de ezt nem lehet szó nélkül hagynom...már bocsánat, de ennyi "fapina" van közöttünk? A kérdező kicsit fel szeretné dobni az együttlétet némi borral, ebben semmi kivetnivaló nincsen! Örüljön a párja, hogy neki ennyi is elég lenne egy kis pluszhoz.

31N

2019. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!